Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 8d. 15:48

„Užutrakio vakarų“ festivalio magija: stipriau už audrą

Festivalio „Užutrakio vakarai“ akimirkos
Sigitos Nemeikaitės nuotr. / Festivalio „Užutrakio vakarai“ akimirkos

Švininis dangus, kiaurai košiantis vėjas ir lietus – nė motais prisiekusiai „Užutrakio vakarų“ festivalio publikai. Praėjusį sekmadienį, aršiai siautėjant gamtos stichijai, apsikaišę skėčiais ir pledais muzikos gurmanai lyg niekur nieko plūdo į Užutrakio dvaro rūmų terasą.

Rudeniška audra niekaip nepaveikė „The Schwings band“ ir Migloko su lindyhopo grupe „Džiazo kailiai“ gerbėjų, jų pakilios nuotaikos. Nemažai atvykusiųjų, merkiami lietaus, ramiai sau pirko bilietus.

„The Schwings band“ vadovas Remigijus Rančys neliko skolingas – kerintys saksofonų garsai, įspūdingas Migloko balsas ir artistizmas, fantastinis grupės muzikavimas ištaršė debesų tamsą. Lietų visiškai išgujo meistriški lindyhopo šokėjų viražai. Kas, kad ant šlapios scenos išsitiesė vienas šokėjų, o gal toks sumanymas? „Mes norime savo kailiu pajusti džiazą“, – juk taip tikino Kamilė Pundziūtė, specialiai „Užutrakio vakarų“ festivaliui subūrusi geriausius dviejų klubų lindyhopininkus.

Žinoma, žiūrovai taip pat pradėjo šokti ir palaikė nemirtingą festivalio dvasią. Saulė nutvieskė terasą, pažėrė raibuliuojančių vaiskių spalvų, o netrukus pavakario gaisai išpuošė dangų. „Užutrakio vakarai“ visada kupini magijos.

Pranešimas spaudai
Temos: 1 15min kultūra

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

02:40
06:21
02:48:11

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas