Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

„Užutrakio vakarų“ festivalio magija: stipriau už audrą

Švininis dangus, kiaurai košiantis vėjas ir lietus – nė motais prisiekusiai „Užutrakio vakarų“ festivalio publikai. Praėjusį sekmadienį, aršiai siautėjant gamtos stichijai, apsikaišę skėčiais ir pledais muzikos gurmanai lyg niekur nieko plūdo į Užutrakio dvaro rūmų terasą.
Festivalio „Užutrakio vakarai“ akimirkos
Festivalio „Užutrakio vakarai“ akimirkos / Sigitos Nemeikaitės nuotr.
Temos: 1 15min kultūra

Rudeniška audra niekaip nepaveikė „The Schwings band“ ir Migloko su lindyhopo grupe „Džiazo kailiai“ gerbėjų, jų pakilios nuotaikos. Nemažai atvykusiųjų, merkiami lietaus, ramiai sau pirko bilietus.

„The Schwings band“ vadovas Remigijus Rančys neliko skolingas – kerintys saksofonų garsai, įspūdingas Migloko balsas ir artistizmas, fantastinis grupės muzikavimas ištaršė debesų tamsą. Lietų visiškai išgujo meistriški lindyhopo šokėjų viražai. Kas, kad ant šlapios scenos išsitiesė vienas šokėjų, o gal toks sumanymas? „Mes norime savo kailiu pajusti džiazą“, – juk taip tikino Kamilė Pundziūtė, specialiai „Užutrakio vakarų“ festivaliui subūrusi geriausius dviejų klubų lindyhopininkus.

Žinoma, žiūrovai taip pat pradėjo šokti ir palaikė nemirtingą festivalio dvasią. Saulė nutvieskė terasą, pažėrė raibuliuojančių vaiskių spalvų, o netrukus pavakario gaisai išpuošė dangų. „Užutrakio vakarai“ visada kupini magijos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius