Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 31d. 13:00

Vaikų gynimo dieną į dangų kils balionai su sergančių vaikų svajonėmis

Vaikų gynimo dieną į dangų kils balionai su sergančių vaikų svajonėmis.
Organizatorių nuotr. / Vaikų gynimo dieną į dangų kils balionai su sergančių vaikų svajonėmis.

Pirmadienį, kaip ir kasmet Vilniaus universiteto vaikų ligoninėje Santariškėse vyks linksma ir spalvinga Tarptautinės vaikų gynimo dienos šventė.

Šį renginį ketvirtą kartą organizuoja VšĮ „Azzara“, Japonijos ambasada Lietuvoje bei Vilniaus universiteto vaikų ligoninė. Kasmet vaikams dainuoja jų pamėgti atlikėjai. Šiais metais šventėje dalyvaus mylimiausia vaikų grupė „69 danguje“, teigiamai išplatintame pranešime.

„Vaikų ligoninėje nuo 9 iki 15 metų gydžiausi kasmet. Jaučiu sentimentus šiai ligoninei, labai vertinu nuoširdų ir pasiaukojantį medikų darbą, džiaugiuosi jų rezultatais, vaikų šypsenomis ir šia kasmetine švente,“ – sako viešosios įstaigos „Azzara“ vadovė Agnė Zuokienė.

Jau nuo balandžio vidurio ligoniukai kartu su auklėtojomis ir savanoriais lanksto popierines gerveles. Visų bendras tikslas – išlankstyti tūkstantį jų. Pagal senovės Japonų legendą – tūkstantis origami gervių – tai išsipildžiusi svajonė. Japonijoje įprasta ligoniams dovanoti popierinių gervių vėrinius taip linkint jiems pasveikti. Japonijos ambasada vaikų ligoninės žaidimų kambariams dar prieš 4 metus padovanojo knygas, iš kurių vaikai gali mokytis popieriaus lankstymo meno. Šiais metais šventėje dalyvaus : Japonijos ambasadorė Lietuvoje p.Miyoko AKASHI, antrasis sekretorius p.Haruhiro TSUNASHIMA ir administracijos darbuotoja Haruka SETO. Visi jie vilkės nacionaliniais japonų kostiumais.

Po „69 danguje“ koncerto, mažieji ligoniukai kaip ir kasmet į dangų paleis tūkstantį balionų su popierinių gervių virtinėmis.

Šventės programa:

11.30 – „69 danguje“ grupės narės, Japonijos ambasados ir VšĮ „Azzara“ atstovai aplankys gulinčius ligoniukus, kurie negalės dalyvauti šventėje.

12.00 – šventės Santariškių vaikų ligoninės (korpusas dešinėje) 5 aukšte pradžia, sveikinimai vaikams ir koncertas.

12.45 – paėmę balionus visi išeis į kiemą.

13.00 – balionai su gervelėmis ir vaikų svajonėmis pakils į dangų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas