TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Valdovų rūmų muziejuje gidai ves ekskursijas ir pavieniams lankytojams

Šeštadieniais Valdovų rūmų muziejaus ekspozicijas kartu su gidu galės apžiūrėti ir pavieniai lankytojai
Vytauto Abramausko (Valdovų rūmų muziejus) nuotr. / Šeštadieniais Valdovų rūmų muziejaus ekspozicijas kartu su gidu galės apžiūrėti ir pavieniai lankytojai
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo 2014 m. balandžio 1 d. Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai gido paslaugas siūlys ne tik organizuotoms grupėms, bet ir pavieniams lankytojams. Užsiregistravę į grupę ir įsigiję bilietus šia paslauga norintys pasinaudoti lankytojai turės galimybę išsamiai susipažinti su eksponuojamais unikaliais radiniais ir įspūdingomis interjero vertybėmis.

„Nors iki šiol turime didelę organizuotų grupių ekskursijų paklausą ir jas registruojame keletą mėnesių į priekį, privalėjome ieškoti galimybių sudaryti sąlygas lankyti muziejų ir pavieniams lankytojams. Nuo šiol jiems nebereikės burtis į grupes, norint apsilankyti Valdovų rūmuose ir susipažinti su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorija“, – teigia Valdovų rūmų muziejaus Edukacijos ir lankytojų centro direktorius Gediminas Gendrėnas.

Gido paslaugą pavieniams lankytojams nuo 2014 m. balandžio 1 d. bus galima užsisakyti užsiregistruojant muziejaus interneto svetainėje arba telefonu. Vienam užsiregistravusiam lankytojui (be bilieto į muziejų) ši paslauga kainuos 5 Lt. Ekskursijos bus vedamos kiekvieną šeštadienį 12.00 val., jeigu į jas užsiregistruos bent 10 asmenų, tačiau ne didesnėms kaip 25 asmenų grupėms. 

Privalėjome ieškoti galimybių sudaryti sąlygas lankyti muziejų ir pavieniams lankytojams. Nuo šiol jiems nebereikės burtis į grupes, norint apsilankyti Valdovų rūmuose ir susipažinti su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorija, – teigia Gediminas Gendrėnas.

G.Gendrėno teigimu, ekskursijų metu gidai pavienius lankytojus supažindins su dviem nuolatinėmis ekspozicijomis – Rūmų istorinės ir archeologinės raidos bei Rūmų atkurtų istorinių reprezentacinių interjerų, taip pat nuves į rūmų bokštelį, nuo kurio atsiveria labai netikėta Vilniaus miesto panorama. „Tikiuosi, kad kiekvienas muziejaus lankytojas čia pasijus laukiamas, pasisems žinių ir naujos patirties, gerų emocijų ir neišdildomų įspūdžių“, – sako jis.

Praėjusių metų liepos 6 d. vartus atvėręs Valdovų rūmų muziejus lankytojus priima kasdien, išskyrus pirmadienius ir valstybinių švenčių dienas. Darbo dienomis muziejus atviras nuo 11 iki 18 val., šeštadieniais ir sekmadieniais – nuo 11 iki 16 val. Bilieto kaina suaugusiesiems – 10 litų, moksleiviams, studentams ir senjorams – 5 litai, neįgalieji ir vaikai iki 7 metų įleidžiami nemokamai, taip pat taikomos įvairios nuolaidos pavieniams asmenims ir šeimoms.

Nuo oficialios atidarymo dienos Valdovų rūmų muziejų jau aplankė daugiau nei 200 tūkst. lankytojų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018