Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 9d. 11:23

Vandens nepraleidžiantis Giedriaus Savicko performansas žiūrovus verčia juoktis iki ašarų

Giedrius Savickas
Organizatorių nuotr. / Giedrius Savickas

Spalio pabaigoje sostinės klube „Tamsta“ įvykęs aktoriaus Giedriaus Savicko eksperimentas, kurio metu jis humoro forma nagrinėjo lietuviškos popmuzikos „perliukus“, abejingų nepaliko: sausakimšoje salėje juoko ašaras šluostėsi ir aktoriaus kolegos, ir eiliniai žiūrovai.

Aktorius ruošiasi dar vienam tokio pat stiliaus performansui, kuris pavadintas „Vandens nepraleidžianti poezija su Giedriumi Savicku“. „Bandysiu pakartoti tai, kas yra nepakartojama, bet pridėsiu ir naujų posmų“, – apie gruodžio 15 d. įvyksiantį renginį šmaikštauja vakaro kaltininkas. Kaip ir anąsyk jam talkins pianistas Dima Golovanovas, kuriam patikėta muzikaliai apipavidalinti Giedriaus skaitomas eiles.

Žinomas vyras neslepia, kad idėja surengti tokio stiliaus pasirodymą gimė iš nevilties – jam tiesiog pabodo klausytis iš radijo ir televizijų eterio nuolat sklindančių lėkštų lietuviškų dainų tekstų: „Mano eksperimento tikslas – įrodyti, kad tekstai gali būti interpretuojami įvairiai. Galbūt net visiškai kitaip nei nuskamba dainoje. Dažniausiai mes klausydami dainos nesusimąstome apie tekstą ir kas juo norima pasakyti. Nesigiliname į esmę, nes jos ten iš viso ir nėra. Arba tekstas radikaliai neatitinka muzikos diktuojamos nuotaikos.“
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/