Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 rugsėjo 17d. 10:19

Varėnos rajone – meno ir muzikos šventė „Rudens sonata“

M.K.Čiurlionis su žmona Sofija
„Tauras Films“ archyvo nuotr. / M.K.Čiurlionis su žmona Sofija
Nors ir lietingas oras, nors ir saulė nebekaitina, turime, kas sušildo širdį, tai – muzika. Varėnos rajone vyks muzikos ir meno šventė „Rudens sonata“, skirta iškiliausio kraštiečio, iš Senosios Varėnos kilusio kompozitoriaus ir dailininko M. K. Čiurlionio 140-osioms gimimo metinėms paminėti.

Rugsėjo 18-20 dienomis trijose skirtingose vietose galėsime išgirsti Varėnos chorų ir svečio – mišraus choro iš Prenzlau (Vokietija) koncertus. 

Šventės programa

Rugsėjo 18 d. 18 val. visus merkiniškius ir svečius maloniai kviečiame į Merkinės Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčią, į Šv. Mišias, kurių

Varėnos rajone skambės meno ir muzikos šventė „Rudens Sonata“
Varėnos rajone skambės meno ir muzikos šventė „Rudens Sonata“

metu giedos choras „Merkinė“. Po Šv. Mišių Jūsų lauks choro iš Vokietijos koncertas.

Rugsėjo 19 d. 18 val. persikelsime į Liškiavos Švč. Trejybės bažnyčią, kur Šv. Mišių metu giedos choras „Harmonija“ ir mišrus choras iš Prenzlau, o po Šv. Mišių vyks abiejų chorų koncertas.

Rugsėjo 20 d. 12 val. atvykite į Senosios Varėnos Šv. arkangelo Mykolo bažnyčią, kurioje išvysite Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos mokinių dailės darbų parodą, bus aukojamos Šv. Mišios, kurių metu giedos chorai „Varpilė“,  „Sonata“ ir „Harmonija“. 

Po Šv. Mišių Varėnos rajono kultūros ir meno tarybos įsteigtu ,,Sidabrinės bitės“ ženklu ir Savivaldybės kultūros premija bus apdovanotos šių metų „Sidabrinės bitės“ laureatės. „Sidabrinės bitės“ bus įsegtos labiausiai Varėnos krašto kultūrai ir menui nusipelniusiems žmonėms. 

Po iškilmingos ceremonijos koncertuos mišrus choras iš Prenzlau (Vokietija).

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/