Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 17d. 12:21

Vasarą „Raganiukės teatras“ neleis vaikams likti ant asfalto

Vaikų piešimo akcija
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vaikų piešimo akcija

„Raganiukės teatras“ pasibaigus spektaklių sezonui neketina užmiršti savo mažųjų draugų – teatro lankytojų – ir vasarai atidaro vaikų dienos centrą. Vaikų dienos centre laukiami vaikai, kurių tėveliai ketina dirbti visą vasarą ir nežino, kaip vaikui surengti turiningas atostogas.

Daugelis dirbančiųjų tik porą vasaros savaičių atostogauja. Visas kitas laikas neišvengiamai prabėga darbe. Iškyla labai didelė problema, kaip per atostogas užimti vaikus, kaip padaryti, kad jie nesėdėtų kiauras dienas namie arba dar blogiau – neleistų laisvo laiko gatvėje. Juk beveik neįmanoma, kad visą vasarą vaikai leistų su artimaisiais. Kaip alternatyva laikui namuose arba su draugais galėtų būti vasara vaikų dienos centre.

„Raganiukės teatro“ vaikų dienos centro lankytojai puikiai praleis vasarą ir rudenį į mokyklą skubės tik su geriausiais prisiminimai apie savo vasaros atostogas. Dienos centre vaikai ras naujų draugų, sužinos, kaip smagu su jais vykti į iškylas, ekskursijas, žiūrės gražiausius animacinius filmukus, skaitys bei klausys įdomiausių pasakų, su naujais draugais vaikščios į kino teatrą, žais linksmiausius žaidimus. Kitaip tariant, linksmai leis laiką.

Dienos centrų įtaka vaikams pastebėta jau senokai. Lietuvoje tai populiarėjanti vaikų užimtumo po pamokų ir atostogų metu forma, turinti nemažą įtaką vaiko socializacijai bei santykiams su aplinka ir žmonėmis.

Daugiau informacijos: www.raganiuke.lt, raganiuke@raganiuke.lt, 867719812

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata