Dabar populiaru
Publikuota: 2017 vasario 15d. 12:30

Vasario vidurį – „Lizdo“ antrasis gimtadienis

Martyn
Tonje Thilesen nuotr. / Martyn

„Lizde“ vasaris išties liepsnoja, tačiau visomis spalvomis sušvis mėnesio viduryje. Dveji metai nakties sakmių ir legendų garsiausiai suskambės svečio iš užjūrio MARTYN (Ostgut Ton / Ninja tune / 3024 / Hyperdub / Hessle Audio) rankose.

Kas matė, tas žino – „Lizdas“ viską daro su meile. Meilę kokybiškai muzikai bei jos spektrui skiepija ir labai laukiamas svečias Martyn. Nuo 1996-tųjų kitoje šokėjų pusėje naktis leidžiantis didžėjus ir prodiuseris nepasižymi griežta ištikimybe vienam stiliui. Tarp Detroit, Chicago techno, Dubstep, House sluoksnių naršantį Martyn buvo galima išgirsti Sónar, MUTEK, Dimensions/Outlook, Unsound festivaliuose ir šį vakarą „Lizde”.

O jei yra dar nepažinusių šio senbuvio, tikrai padės vardas Steffi. Šis duetas sujungė pavardes (dabar juos galima pažinti Doms & Deykers amplua) ir jėgas prieš kelis metus, bei neseniai po Berghain’o leiblo „Ostgut Ton“ skvernu išleido albumą.

VIDEO: Martyn Bud Light Living x Boiler Room Montreal Live Set

Po nacionalinio dailės muziejaus požeminiais skliautais gimęs „Lizdas” vieniems yra tapęs nuolatinių atradimų, kitiems – senų muzikinių simpatijų sutikimo vieta. Jau dvejus metus čia Kauno naktinės scenos pozicijas įtvirtina ir naujokai, ir scenos veteranai. Tad Martyn ne veltui pakviestas prisidėti prie šio jubiliejaus. Atvirumas, eklektika, muzikinių ribų suliejimas ir išplėtimas – epitetai, tinkantys ir gimtadienio svečiui, ir jo kaltininkams.

Vietoje iškilmingų tostų, prasmingus muzikinius linkėjimus „Lizdui” tretiems metams siųs ir vietiniai – duetas Low Heights bei patys Naktiniai Paukščiai Roads ir Pakas.

Daugiau apie renginį – ČIA.

Pranešimas spaudai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atgal į mokyklą