Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 11d. 11:40

„Vilniaus Gospel festivalis“ kviečia pažinti „gospel“ stiliaus muziką

Monica Tornvuist veda mokymus
M.Kundroto nuotr. / Monica Tornvuist veda mokymus
Lapkričio 11-13 dienomis Vilniuje vėl skambės „Gospel“ muzikos garsai. Šiemet „Vilniaus Gospel festivalio“ organizatoriai pristato kiek kitokią programą nei įprastai – muzikos pedagogai, chorvedžiai, vokalistai bei visi, norintys susipažinti su „gospel“ muzika ir atlikimo praktika yra kviečiami dalyvauti „Vilniaus Gospel festivalio“ mokymuose.

Jau devynerius metus organizuojamas festivalis – vienintelis Lietuvoje tradicinis renginys, kuriame atliekama tik „gospel“ muzika. Festivaliuose dalyvauja chorai, ansambliai, solistai ir dirigentai iš Lietuvos, Švedijos, JAV, Ukrainos, Latvijos. Festivalių metu vyksta koncertai, mišios, kūrinių pristatymai, mokyma.

Šiais metais organizuojamas gospel kūrinių pristatymo/mokymų kursas – pasiruošimas 2012 m. 10-ąjam jubiliejiniam festivaliui.

Renginys vyks 2011 m. lapkričio 11-13 d. Vilniuje – Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, Lietuvos kino, teatro ir muzikos muziejuje bei kitose erdvėse. Čia bus organizuojamos paskaitos ir praktiniai seminarai, susiję su „gospel“ dirigavimo, atlikimo (vokalo bei judesio) menu, darbo su chorų metodikos vadovams pristatymas, įvadas į 2012-ųjų metų festivalį, koncertų peržiūra bei muzikos vakaras-koncertas. Praktikų metu mokymų dalyviai turės galimybę patys muzikuoti prie suburto dalyvių choro, taip pat muzikos vakaro metu atlikti mokymų metu išmoktas giesmes patys.

Mokymus ves ilgametė „Vilniaus Gospel festivalio“ bičiulė, dainininkė, muzikos mokytoja ir chorų vadovė iš Švedijos Monica Tornvuist. Taip pat chorų vadovai ir atlikėjai, aktyviai koncertuojantys visoje Lietuvoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu