Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 21d. 14:22

Vilniaus universiteto planetariume skambės Vytauto V.Landsbergio kūryba

Vytautas V. Landsbergis
Organizatorių nuotr. / Vytautas V. Landsbergis

Lapkričio 23 d. 19 val. Vilniaus universiteto planetariume, koncertų cikle „Bardai tarp žvaigždžių“ „danigiškąją“ nuotaiką kurs rašytojas, poetas, režisierius, dainų autorius ir atlikėjas Vytautas V.Landsbergis, kur jis pristatys savo kūrybos dainas.

Programa bus išskirtinė, kadangi žinomas bardas į ją žada sudėti pačias geriausias savo dainas. Nepailstantis kūrėjas V.V.Landsbergis sėkmingai realizuoja save įvairiose srityse. Viena iš jų – dainuojamoji poezija. Pasak paties Vytauto, didžiausiu savo mokytoju jis laiko Marcelijų Martinaitį. Pagal šio poeto eiles V.V.Landsbergis dar ir dabar sukuria nemažai dainų. Jo atliekamos dainos yra kupinos įvairiausių siužetų, netikėtų posukių, senovės lietuvių tautosakos ir „žiauriai“ romantiškos meilės. Dažnai su gitaros skambesiu persipina fortepijono, cimbolų, fleitų ir net dūdmaišio garsai, kuriuos meistriškai skleidžia Raimondas Rašpoliauskas.

Kiekvieną savo pasirodymą V.V.Landsbergis paverčia jaukiu pasisedėjimu su dainom ir pasakojimais bei ore tvyrančia meile, kurią „apdainuoju iš visų pusių: gražiąją, liūdnąją, kai miršta mylimoji, romantiškąją, pakylėtąją...“, – prisipažįsta menininkas.

Gruodžio 19 d. 19 val. Kalėdinį ir neparastai smagų vakarą dovanos Saulius ir Jokūbas Bareikiai, o Gruodžio 27 d. 19 val. Šventinį koncertą surengs Andrius Kaniava.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos