Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 14d. 15:35

Vilniuje – 3D miuziklas visai šeimai „Alisa stebuklų šalyje“

Spektaklio akimirka
Organizatorių nuotr. / Spektaklio akimirka

Spalio 22-ąją 16 val. Vilniaus Kongresų Rūmų bus parodytas 3D-miuziklas „Аlisa stebuklų šalyje“.

Tai – nauja Lewiso Carrollio pasakos interpretacija. Įtempto siužeto, nuotykių ir atsivertimų kupina šiuolakinės mergaitės Alisos, svajojančios apie „estrados žvaigždės“ šlovę, istorija – jos kelionė į šouverslo užkulisius.

Miuzikle vaidina daugiau nei 20 artistų. Stebuklai scenoje pavirsta realybe, o realybė panaši į stebuklą. Pasakiškas 3D-vaizdų pasaulis, atgyjantis milžiniškame ekrane.

Pagal spektaklio siužetą pagrindinė herojė patenka į stebuklingą makropasaulį, keliaudama per kurį sutinka kitus stebinančius herojus, kas atitinką literatūrinį Lewiso Carrollio stylių. Tai – repuojantis Baltasis Triušis, didžiulė uoga–braškė–Kepurinis, besielgianti kaip įžymus muzikos prodiuseris, ir netgi kamanė, kuri apsimeta Češiro katinu, kad galėtų demostruoti fokusus scenoje, и daug kitų. Ir, kas svarbiausia, spektaklis yra apie tikrąsias vertybes – draugystę, nuoširdumą, padorumą, gailėstingumą, meilę artimui, apie tai, kas vaidiną didesnį vaidmenį nei „žvaiždžių“ šlovės pseudoidealai.

Miuziklas skirtas šeimos auditorijai. Iš vienos pusės, vaikams patiks ir bus suprantami svajojančios tapti žinoma mažosios mergaitės nuotykiai. O makropasaulio gyventojai – uogos, piktos karalienės pilies gyventojai: arbūzas, katinas, triušis, vykšras ir kiti – paprasti, linksmi ir vaikiškam suvokimui artimi personažai. Iš kitos pusės, suaugusieji spektaklyje įžvelgs šmaikščią šiuolaikinės estrados parodiją.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės