TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje vasario 17 d. vyks slaptas menininkų atvirukų aukcionas

Slaptas menininkų atvirukų aukcionas / AV(17) nuotr.
Slaptas menininkų atvirukų aukcionas / AV(17) nuotr.
Šaltinis: AV17
1
A A

Vasario 17 d., 18 val. „AV17“ galerija (Aušros Vartų g. 17) visus meno mylėtojus ir menininkus kviečia į vieną vakarą truksiantį „Slaptą menininkų atvirukų aukcioną“. Renginio metu, galerijos lankytojai už pasiūlytą kainą turės galimybę įsigyti įvairių Lietuvos autorių kurtus atvirukus.

Slaptame aukcione atvirukai bus pristatyti be kūrėjų pavardžių, o autorystė atskleista tik po įsigijimo. Tokiu būdu, aukciono organizatoriai kvies lankytojus atvirukus rinktis atsižvelgiant ne į autorių pavardes, o į pačius darbus.

Aukcionui atvirukus sukurti ir naujai pažvelgti į šį mažo formato žanrą buvo pakviesti įvairių sričių ir kartų menininkai. Tarp Lietuvoje jau gerai žinomų autorių kaip grafikai: Aleksandra Jacovskytė, Eglė Kuckaitė, Naglis Baltūšnikas, Kristina Norvilaitė, tapytojos Sigita Maslauskaitė, Eglė Babilaitė, skulptorius ir dizaineris Vitalis Čepkauskas, drabužių dizaineris Aleksandras Pogrebnojus, skulptoriai: Andrius ir Nerijus Erminai, Algis Kasparavičius, Tomas Martišauskis, juvelyrės Karina Lazauskaitė, Vita Pukštaitė-Bružė, aukcione dalyvaus ir jauni, kylantys menininkai, bei meno specialybių studentai.

Slapto menininkų atviruko aukciono idėja buvo įkvėpta panašaus renginio, jau dešimtmečius vykstančio Londone. Žymusis atvirukų aukcionas yra vienas laukiamiausių meno metų renginių ir pristato tokių šiuolaikinių kūrėjų, kaip Damien Hirst, Tracey Emin, Zaha Hadid, David Hockney, Gerhard Richter atvirukus.

Taigi ir Lietuvoje šis renginys, organizatorių nuomone, galėtų tapti puikia tradicija, suteikianti galimybę pradedantiesiems kolekcionieriams ir meno fanams įsigyti išskirtinius jau žinomų arba kylančių autorių sukurtus darbus.

Visi renginio metu surinkti pinigai bus skirti Vilniaus globos namuose augančių vaikų meninio ugdymo rėmimui.

Renginio laikas: nuo 18 iki 20 val.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau