Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 10d. 18:47

Vilniuje pristatoma Miglės Kosinskaitės paroda „Vigilijos“

„Point of view“
„Menas senuosiuose Lietuvos dvaruose“ nuotr. / „Point of view“

Gegužės 12 dieną, ketvirtadienį, 18 val. Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje, Vilniaus g. 41, Vilnius, tarptautinis projektas „Menas senuosiuose Lietuvos dvaruose“ pristato Miglės Kosinskaitės tapybos darbų parodą. Parodoje galėsite pamatyti naujausius autorės kūrinius sukurtus 2010 – 2011 metais. Autorė naują darbų ciklą pavadino „Vigilijos“.

„Nerandu tikslesnio apibūdinimo šiam žodžiui, tai būsenai tarp sapno ir realybės, tarp nakties ir aušros, kai sąmonėje gimsta keisti pavidalai... „Vigilija“ – pažodžiui budėjimas, budrumas, romėnų laikais taip būdavo vadinama ketvirtoji sargyba, kuri pati sunkiausia, prieš auštant. Kai kurie darbai būtent tomis valandomis ir radosi...“ – pasakoja menininkė.

Anot menotyrininko Remigijaus Venckaus, M.Kosinskaitės darbuose gryna realistinė tapybos maniera tarsi atveria tai kas slypi už regimojo kūno arba tai, kas yra už mūsų regimos, esamos kultūros. Paveiksle atsiveria ne tik galima, bet ir pavojinga šiandienai būtis, o kūnas virsta kaip kažkas kas yra tarp šiandienos kaip realybės ir rytdienos, kaip naujos galimybės.

Miglės Kosinskaitės paroda veiks iki birželio 12 dienos. Naujų darbų fotografijas rasite www.menasdvaruose.lt. Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus darbo laikas: II - V 11.00–18.00 val., VI 11.00–16.00 val.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės