Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 15d. 00:46

Vilniuje su šeimyniška dvasia atverta kavinė-autobusas (nuotraukos)

Giedrius Klimkevičius su šeima
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Į kavinės „ART CAFE creperie“ atidarymą susirinko išalkę svečiai.

Šiltą vasaros vakarą sostinės senamiestyje būrys svečių kirto prancūziškus blynelius – krepus, dvi pasipuošusios moteriškės surinko glėbį gėlių, o vidury gatvės netikėtai ėmė šokti miltais išsitepę šokėjai. Taip su šeimyniška prancūziška dvasia antradienį atidaryta nauja kavinė „ART CAFE creperie“, kurios interjeras sukurtas iš seno autobuso „Ikarus“.

Dvi verslios moterys – Rūta Elkimavičiūtė ir festivalio „Be2Gether“ įkūrėjo Giedriaus Klimkevičiaus gyvenimo draugė Kristina Ivančenko – nusprendė po Vilniaus senamiestį klaidžiojantiems miestelėnams ir svečiams nuo šiol siūlyti šiltų prancūziškų patiekalų. Verslininkės sugalvojo kavinę įsirengti ekologiškai – interjerui panaudojo jau nebevažiuojančio autobuso dalis.

Išalkę vakaro svečiai pirmieji galėjo prisėsti ant tikrų autobuso kėdžių prie metalinių staliukų, o servetėles pasižymėti senoviškais autobuso skylamušiais. Norėdami užsisakyti maisto, klientai turėjo prieiti prie autobuso kėbulo dalies, paverstos baru. O padavėjos lakstė pro tikrų tikriausias autobuso duris.

Visus susirinkusius nustebino netikėtai dviračiu atvažiavęs vyriškis, miltuotu veidu. Jis į glėbį griebė krepų kepėją ir su ja sušoko aistringą šokį tiesiog gatvėje.

Pasveikinti naujos jaukios vietos įkūrėjų susirinko būrys draugų, kolegų ir artimųjų. Tačiau vienareikšmiškai čia karaliavo G.Klimkevičiaus atžalos. Mažiausias vos pusės metų sūnus netrukdė veikliai mamai džiaugtis atidarymu. O jo buvusios sutuoktinės Gretos Jansonaitės (kuri su draugu taip pat atėjo pasveikinti) sūnūs kreperinėje jautėsi it namie ir zujo aplinkui.

Kavinės įkūrėjos žadėjo, kad ne tik keps blynelius, bet taip pat lankytojams siūlys įvairių parodų. Per atidarymą ant sienos buvo iškabintos fotografo Gedimino Žilinsko nuotraukos iš kelionės po Kubą. Jų autorius su drauge Dite taip pat įvertino naujųjų patiekalų skonį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės