TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje – tapybos darbų paroda „Septyni jausmai pagal Jobo dramą“

„Džiugesys“
Parodos eksponatas / „Džiugesys“
Šaltinis: 15min
0
A A

Balandžio 10 d. Vilniaus Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčioje atidaroma Birutės Nomedos Aukštuolytės-Kisielytės-Stankūnienės tapybos darbų paroda „Septyni jausmai pagal Jobo dramą”. Parodoje kartu su tekstais iš Šv. Rašto Jobo knygos bus eksponuojami septyni tapybos darbai. Paroda veiks iki 2011 gegužės 1 d.

„Šioje parodoje savo abstrakčios tapybos darbais bandau kalbėti apie jausmus, kuriuos patiriame kelyje į atleidimą. Kai jaučiamės nepelnytai įskaudinti ar sužeisti, kai negalime suvokti ir suprasti savo patiriamos kančios priežasties ir prasmės. Kai jaučiamės bejėgiai ir visiškai apleisti, kaip vaikai netekę tėvų meilės. Neapsakoma, sunkiai suvokiama kančia žaloja vaiko širdį, kai jį atstumia, palieka, skriaudžia jam patys artimiausi žmonės – tėvai. Suaugę mes suprantame, kaip sužeistos mūsų širdys ir kaip mums reikalinga gydančios meilės galia bei atleidimas ir susitaikymas“, – teigia darbų autorė B.Stankūnienė.

Šis tapybos darbų ciklas skirtas Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos namų dešimtmečiui paminėti. Anksčiau paroda buvo eksponuota Vytauto bažnyčioje Kaune, Liuteronų bažnyčioje Vilniuje, Pavilnio rekolekcijų namuose, Šventežerio bažnyčios parapijos namuose, Guronių rekolekcijų namuose.

„Džiaugiuosi, kad abstrakti mano pasaulėjauta nesvetima nei kaimo, nei miesto žmogui“, – sako tapytoja.

Šiuos ir kitus menininkės darbus taip pat galima pamatyti Vilniaus galerijoje „Menų dirbtuvės“ (Liejyklos g.) 4 bei internetinėje svetainėje www.menudirbtuves.lt.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau