Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 31d. 05:42

Vingio parke – jaunimo fiesta

Grupės „G&G Sindikatas“ narys Gabrielius Liaudanskas – Svaras
Mykolo Paškausko nuotr. / Grupės „G&G Sindikatas“ narys Gabrielius Liaudanskas – Svaras

Rytoj, rugsėjo 1-ąją, Vilniaus Vingio parką sudrebins miesto jaunimui skirtas naujų mokslo metų pradžios koncertas. Čia moksleivius bei studentus sveikins ir šokdins garsiausi Lietuvos atlikėjai – Andrius Mamontovas, BIX, „G&G Sindikatas“, studentiškos grupės bei didžėjai.

Būtent šiame koncerte šiemet vienintelį kartą pasirodys A.Mamontovas. Per vasarą Lietuvą su savo „1000 koncertų turu“ apvažiavęs atlikėjas Vingio parke užbaigs koncertų maratoną dvi valandas linksmindamasis kartu su sostinės jaunimu.

Greta didžiosios scenos šokiai vyks ir specialioje didžėjų pasirodymams skirtoje scenoje, o nenorintys trypti kojomis ir mojuoti rankomis užsiėmimą ras socialinėse, meno ar kitose erdvėse.

Meno erdvėje jauni grafiti meistrai viešai įrodys, kad tai nėra chuliganizmas, o drąsiai nusiteikę jaunuoliai greta esančiame improvizuotame „Drakono ženklo“ salone galės net susivelti dredus, ar įsiverti auskarą. Čia pat bus atiduota duoklė Japonijai – pasirodys kendo kovos meistrai, bus lankstomi origamiai. O kur dar abejingų nepaliekantis stalo futbolas, gausybė kitų žaidimų, šilkografijos dirbtuvės, mimai ir linksmasis iliuzionistas.

Rimtoji dalis

Prie Vingio parko estrados bus galima ir išmokti naujų dalykų, pasiklausti patarimo ar gauti atsakymą į rūpimą klausimą. Kelionių ištroškusius konsultuos „Vilniaus autostopo klubas“, kuris papasakos kaip reikia teisingai „tranzuoti“, norintiems tapti savanoriais patarimus dalins „Saltes“ organizacija ir kiti.

„Pagalbos erdvėje“ kiekvienas galės padėti kenčiantiems padovanodamas kraujo Nacionalinio kraujo centro palapinėje, o įdomiomis istorijomis dalinsis Jaunimo psichologinės paramos centras. Norintys malonaus pašnekesio galės užsukti į „Socialinę erdvę“, kur gyvomis knygomis – pasakojimais dalinsis „Gyvoji biblioteka“. Tačiau tai tėra tik dalis projektų, kuriuos jaunimui padovanos rugsėjo 1-osios renginys.

Koncertą Vingio parke organizuoja penkios Vilniaus miesto aukštųjų mokyklų studentų atstovybės – VU, VGTU, VPU, MRU ir LMTA. Po renginio organizatoriai kviečia neskubėti namo, mat koncerto lankytojai su tuo pačiu bilietu galės nemokamai linksmintis klubuose „Havana Social Club“ (Šermukšnių g. 4A), „Kiss Club“ (Lukiškių g. 5) ir „Roller Club“ (A.Smetonos g. 5).
Pradžia 17 val. Vingio parkas, bilieto kaina – 15 Lt. Bilietų galima įsigyti čia.

Programa

17:00 „Pravda 1 minutė“ 2009 metų geriausių filmų peržiūra.
DIDŽIOJI SCENA
18:00 Jam Jam, Skyders, The Nominal.
20:30 Rasa BASOM, BIX, G&G Sindikatas, Andrius Mamontovas.
MTV DJ SCENA
20:00 Tokato, Andy Lau & Virus J, Metal on Metal.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:03
02:14
18:06

Sveikata