Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 13d. 13:17

Virš Vilnelės – fotografijose įamžinti pažįstami ir nematomi sostinės gyventojai

Fotografija iš parodos „Vilniaus žvilgsniai“
Lauros Vansevičienės nuotr. / Fotografija iš parodos „Vilniaus žvilgsniai“

Trečiadienį, rugpjūčio 15 dieną, Užupyje Vilnelės krantinė taps meninės akcijos-parodos vieta. Priešais „Užupio kavinę“ ir meno buveinę „Galera“ virš sraunios upės tėkmės bus iškabintos nuotraukos.

Paroda, kurią rengia klubas „Fotokablys“, vadinasi „Vilniaus žvilgsniai“. Tai – ant akmeninės krantinės eksponuojami fotografiniai žvilgsniai į sostinės gyvenimą.

Pagrindiniai akcentai yra ne miesto gatvės ar architektūros linijos, bet žmonės. Vilniečiai juos pastebi aikštėse, skveruose, plačiose gatvėse ar vingiuotuose skersgatviuose, mato renginiuose. Ekspozicijoje – ir atpažįstami, ir nežinomi sostinės žmonės, kuriantys savitą miesto atmosferą

Meninę akciją rengiantiems fotografijų autoriams nerūpėjo, kokiam socialiniam sluoksniui priklauso ar kiek sėkmingi jų nuotraukų herojai. Tai yra mūsų miesto veidai, be kurių sostinė būtų sunkiai įsivaizduojama.

„Fotokablys“ vienija įvairaus amžiaus ir profesijų žmones, kurių aistra yra fotografija. Vieniems tai – laisvalaikio pomėgis, kitiems – papildomas uždarbis, dar kitiems – pagrindinė veikla. Fotografijos entuziastų klubas įgyvendina įvairias idėjas, viena jų – ekspozicija „Vilniaus žvilgsniai“.

Parodos atidarymas – rugpjūčio 15 dieną, trečiadienį, 18 valandą.

Temos: 3 Paroda Užupis Vilnia
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

„Susitikime lauke“