Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 6d. 13:17

„Young Poor Artists POP UP Show 2015“ uždarymas su Benu Šarka

Umiastovskių rūmai
Young Poor Artists nuotr. / Umiastovskių rūmai

Sudrebinusi Umiastovskių rūmus Vilniuje „Young Poor Artists POP UP Show 2015“ programa finalui kviečia į išskirtinį ir gyvą uždarymo šou – Klaipėdos kultūrinės ikonos Beno Šarkos pasirodymą.

Nuo pat 1988 m. Beno Šarkos teatras „Gliukai“ randa užuovėją Klaipėdoje. Tai – vienintelis avangardinis performansinis teatras Lietuvoje: be repeticijų ir be ribų. Apibūdinti Beno dar niekam nepavyko – menininkas, kaip saulės zuikutis, šokinėja nuo vieno „čia ir dabar“ ant kito. Absoliuti improvizacijos laisvė, muzika, vanduo, ugnis, o neretai ir aštrūs daiktai padaro Šarkos performansus intensyviais paveikslais, neleidžiančiais suabejoti, kad kūrėjas pirmiau gyvena teatru, o daug vėliau – oru. Niekas nežino kur ir kada prasideda Šarka-aktorius ir Šarka-žmogus su socialinio draudimo numeriu. Tačiau visas gliukų patyrimas greičiau ateina per pasąmonę.


„Young Poor Artists“ kviečia šeštadienio vakarą patirti šį gyvą menininko pasirodymą ir kartu užverti Umiastovskių duris su pažadu grįžti 2016 metais naujoje ir netikėtoje vietoje.

Pradžia 19:00, Umiastovskių rūmuose, Trakų g. 2.

RENGINYS NEMOKAMAS.

Visa informacija apie jau įvykusius ir būsimus renginius čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos