Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 24d. 22:20

Žaviausios Lietuvos ponios rinkimai – šį penktadienį

Konkurso dalyvės
Organizatorių nuotr. / Konkurso dalyvės

Lapkričio 27 dieną, 19 val. Kauno „Girstučio“ kultūros ir sporto centre antrą kartą rengiamas žaviausios ir šauniausios Lietuvos moters konkursas „Lietuvos ponia 2009“.

 Dėl šio titulo šiemet varžysis 12 ponių iš įvairių šalies regionų — Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Druskininkų, Rokiškio, Lazdijų. Tai 28 — 47 metų savarankiškos, turinčios vaikų moterys, tarp kurių verslininkės, psichologės, medikė, teisininkė, universiteto dėstytoja, policijos pareigūnė, žurnalistė ir kitų profesijų įdomios moterys. Beveik visos konkurso dalyvės turi aukštąjį išsilavinimą, keletas iš jų — magistro diplomus, o viena po mėnesio gins mokslų daktarės disertaciją.

Konkurso dalyvės — rūpestingos mamos, net penkios iš jų augina po tris vaikus, o visų konkurso dalyvių vaikų skaičius siekia 25.

Konkursas – moterims, gyvenančioms ne „auksiniame narvelyje“

Pagal konkurso nuostatus, jame gali dalyvauti Lietuvos pilietės nuo 28 iki 50 metų, turinčios vaikų, profesiją, aktyviai dirbančios (ne vyrų ar draugų išlaikytinės), turinčios meninių ar kitų kūrybinių sugebėjimų. Atskleisti savo asmenybę konkursantės turės demonstruodamos kelias rūbų kolekcijas, taip pat per talentų konkursą, bendrus pasirodymus.

Organizatorių nuotr./Pasirodymas
Organizatorių nuotr./Pasirodymas

Pramoginiame renginyje „Tai – mano gyvenimas“ konkurso dalyvės pristatys „Monton“ drabužių kolekciją, „La Senza“ apatinio trikotažo firmos kolekciją, vilkės „A&R“ salono vakarines sukneles. Dalyvių choreografinėms kompozicijoms gyvai akomponuos roko grupė „Bon Jeans“, kuri pergroja grupės „Bon Jovi“ kūrinius.

Talento rungtyje reikės improvizuoti

Konkurso dalyvių prisistatymo dalyje bus atsisakyta panašaus tipo konkursuose vyraujančių tradicinių pasakojimų apie save. Pretendentės bus pristatytos vaizdo klipuose. Tačiau per prisistatymą joms teks improvizuoti žinomų žmonių posakių apie moteris temomis. Talentų konkurse renginio dalyvės dainuos su savo vaikais bei žinomais Lietuvos estrados atlikėjais, šoks su sportinių šokių profesionalais, demonstruos savo sukurtas vaizdo instaliacijas, pristatys savo sukurtas dainas bei kitus meninius sugebėjimus. Prieš pat finalą konkurso dalyvės pateiks savo sugalvotus klausimus konkurentėms. Koncerto programoje pasirodys operos solistas Mindaugas Zimkus, taip pat trys žinomi estrados „vilkai“ - Viktoras Malinauskas, Vytautas Šiškauskas ir Valdemaras Frankonis, taip pat Kauno jogos studijos grupė.

Apdovanos ne vieną

Tradiciškai šauniausia Lietuvos ponia tapsiančiai moteriai atiteks originalus juvelyrės Aurelijos Lapinskaitės sukurta koljė bei kelionė į pasirinktą užsienio šalį. Tačiau prizus gaus ir dar penkių nominacijų – „Vice Lietuvos ponia 2009“, „Talentų ponia“, „Foto ponia“, „Ponia elegancija“ ir „Publikos ponia“. Konkurso dalyvių pasirodymą vertins dešimties narių komisija, tarp kurių bus visuomenės veikėjų, pramogų verslo atstovai, muzikos ir kitų sričių profesionalai. „Foto ponią“ rinks renginyje dirbsiantys fotografai ir televizijos operatoriai, kuriems vadovaus žinomas fotografas Tomas Kauneckas. „Publikos ponią“ – žiūrovai, balsuodami specialiais kuponais.

Konkursas „Lietuvos ponia 2009“ išaugo iš ilgametes tradicijas turėjusio renginio  „Kauno ponia“.

Temos: 1 Rinkimai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos