Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmasis filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ dublis švenčia metines!

Režisierius Donatas Ulvydas
"Tauras films" nuotr. / Režisierius Donatas Ulvydas
Šaltinis: 15min
0
A A

„Tiesą sakant, tądien, kai nufilmavome pirmąjį dublį, tai nesijautė kaip didis įvykis, nes aktyviai dirbome ir iki to, filmavome kameros testus, aktorių grimo bandymus, repetavome ir taip vadinamo „pirmojo kadro drebulio“ nebuvo. O dabar jį prisimenu kaip labai ypatingą įvykį“, – pasakoja jau rugsėjo 23 dieną kino teatruose pasirodysiančio istorinio veiksmo filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ režisierius Donatas Ulvydas.

Pasak jo, tik dabar jau visiškai kitaip galima vertinti tai, kas tuo metu įvyko filmavimo aikštelėje ir kokia to įvykio svarba filmui: „Kam jau kam, bet tikrai nuoširdžiai tikiu, kad visai filmavimo grupei šie kadrai dar ilgai liks atmintyje. Ir tie atsiminimai vis atgyja, kai yra proga juos paminėti.“

Istorinis nuotykių filmas „Tadas Blinda. Pradžia“ pasakos apie legendinio svieto lygintojo Tado Blindos jaunystę ir įvykius, sukrėtusius Žemaitiją XIX a. Didžiojo lietuvių sukilimo išvakarėse. Filme „Tadas Blinda. Pradžia“ pagrindinį vaidmenį atlieka Mantas Jankavičius, taip pat pirmą kartą kartu vaidina Tatjana Liutajeva ir jos dukra Agnė Ditkovskytė, garsūs aktoriai – Antanas Šurna, Dainius Kazlauskas, Donatas Banionis, Vidas Petkevičius, Mykolas Vildžiūnas, Jokūbas Bareikis, Andrius Kaniava ir kiti.Filmo režisierius – Donatas Ulvydas, vyr. operatorius – Ramūnas Greičius, scenarijaus autorius – Jonas Banys.

Pirmas šio filmo dublis užfiksuotas žemiau.

VIDEO: Tadas Blinda. Pradzia. pirmojo kadro filmavimo video. 2010.06.18.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau