Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 12d. 07:27

Alytiškių brolių nutapytas paveikslas papuošė šalies prezidentūrą

Lietuvos prezidentūroje pakabintas brolių alytiškių Remigijaus ir Algirdo Gataveckų nutapytas prezidentės Dalios Grybauskaitės paveikslas.
alytusplius.lt nuotr. / Lietuvos prezidentūroje pakabintas brolių alytiškių Remigijaus ir Algirdo Gataveckų nutapytas prezidentės Dalios Grybauskaitės paveikslas.

Antradienį Lietuvos prezidentūroje pakabintas brolių alytiškių Remigijaus ir Algirdo Gataveckų nutapytas prezidentės Dalios Grybauskaitės paveikslas.

„Paveikslas buvo tapomas būtent Prezidentūrai. Tai nebuvo mūsų sugalvota idėja. Prezidentūroje yra salė, kur kabinami nutapyti prezidentų paveikslai. Mes su broliu nutapėme prezidentę D.Grybauskaitę.

Tai – istorinis įvykis, ir dar vienas laimėjimas alytiškiams. Manau, bet koks žingsnis, kuris garsina mūsų miestą iš gerosios pusės, yra sveikintinas“, – sakė A.Gataveckas.

Menininkas prisipažino, kad jam ir broliui gera žinoti, jog jais pasitikėjo. A.Gataveckas teigė nežinantis, ar būtų sutikęs tapyti kitą prezidentą, kuris jam neimponuotų kaip asmenybė.

„Jei žmogus patinka, tai ir rezultatas būna puikus“, – įsitikinęs menininkas.

Aliejiniais dažais nutapytas paveikslas iš kūrėjų pareikalavo nemažai valandų darbo, bet broliai teigė jų neskaičiavę. A.Gataveckas juokavo, kad prezidentei yra sakę, jog jie su broliu ją prižiūri labiau nei jos apsauginiai.

„Širdies įdėjome tikrai daug“, – tvirtino broliai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

01:13
04:47
02:25

Dabar tu gali