Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 lapkričio 5d. 18:09

Fotoistorija apie Kuršių neriją sužavėjo Europos profesinio mokymo bendruomenę

Fotoistorija apie Kuršių neriją
Nuotr. iš Evelinos Burštein archyvo / Fotoistorija apie Kuršių neriją
Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro Fotografijos specialybės mokinių komanda Evelina Burštein, Timas Kliukoit, Raminta Levandraitytė-Matulevičienė, Eglė Mekuškienė su profesijos mokytoja Jogaile Butrimaite fotografijos konkurse #CedefopPhotoAward 2018 iš 100 dalyvavusių komandų pelnė 3 vietą. Prizas buvo kelionė į 59-ąjį Salonikų tarptautinio filmų festivalio atidarymą.

2018 m. lapkričio 2 dieną, Cedefop laikinoji direktorė Mara Brugia ir Salonikų tarptautinio filmų festivalio generalinė direktorė Elise Jalladeau atidarė fotografijų parodą Salonikų kino muziejuje. Komanda iš Lietuvos buvo garbės svečiai.

Antradienį, lapkričio 6 d., 11 val. apdovanojimą pelniusią fotoistoriją galėsite pamatyti ir su autoriais pabendrauti Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre fotografijų parodos atidarymo metu.

Fotografijos #CedefopPhotoAward 2018 konkurso tikslas – paskatinti profesinio mokymo įstaigų besimokančiuosius pateikti savo mokymosi profesiniame mokyme kolektyvinės patirties fotoistoriją, pasidalinti žinute apie savo požiūrį į profesinį mokymą. Konkursas organizuojamas trečius metus iš eilės. Konkurse galėjo dalyvauti Europos Sąjungos šalių, Norvegijos ir Islandijos profesinio mokymo įstaigų mokiniai, besimokantys pagal pirminio ar tęstinio profesinio mokymo programas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

10:24
04:58
13:31

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Tik prenumeratoriams