Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 5d. 18:09

Fotoistorija apie Kuršių neriją sužavėjo Europos profesinio mokymo bendruomenę

Fotoistorija apie Kuršių neriją
Nuotr. iš Evelinos Burštein archyvo / Fotoistorija apie Kuršių neriją

Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro Fotografijos specialybės mokinių komanda Evelina Burštein, Timas Kliukoit, Raminta Levandraitytė-Matulevičienė, Eglė Mekuškienė su profesijos mokytoja Jogaile Butrimaite fotografijos konkurse #CedefopPhotoAward 2018 iš 100 dalyvavusių komandų pelnė 3 vietą. Prizas buvo kelionė į 59-ąjį Salonikų tarptautinio filmų festivalio atidarymą.

2018 m. lapkričio 2 dieną, Cedefop laikinoji direktorė Mara Brugia ir Salonikų tarptautinio filmų festivalio generalinė direktorė Elise Jalladeau atidarė fotografijų parodą Salonikų kino muziejuje. Komanda iš Lietuvos buvo garbės svečiai.

Antradienį, lapkričio 6 d., 11 val. apdovanojimą pelniusią fotoistoriją galėsite pamatyti ir su autoriais pabendrauti Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre fotografijų parodos atidarymo metu.

Fotografijos #CedefopPhotoAward 2018 konkurso tikslas – paskatinti profesinio mokymo įstaigų besimokančiuosius pateikti savo mokymosi profesiniame mokyme kolektyvinės patirties fotoistoriją, pasidalinti žinute apie savo požiūrį į profesinį mokymą. Konkursas organizuojamas trečius metus iš eilės. Konkurse galėjo dalyvauti Europos Sąjungos šalių, Norvegijos ir Islandijos profesinio mokymo įstaigų mokiniai, besimokantys pagal pirminio ar tęstinio profesinio mokymo programas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

02:08
01:11
02:10

Esports namai

Maistas