Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 lapkričio 6d. 09:26

Menininkas S.Paukštys kviečia įsiamžinti prie Gedimino pilies: „Tai priminimas valdžios žmonėms ir tarnyboms“

Akcija kviečianti nusifotografuoti su Gedimino pilimi
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Akcija kviečianti nusifotografuoti su Gedimino pilimi

Fotografas Saulius Paukštys šį pirmadienį kviečia vilniečius ir miesto svečius nusifotografuoti Gedimino pilies fone. „Atminimui, kol pilis dar nenugriuvo“, – kaip sako jis pats.

Menininkas teigia, jog ši mintis jam su draugais šovė pastarosiomis savaitėmis, kai Gedimino pilies kalne pradėjo rastis vis daugiau nuošliaužų.

„Aišku, tikiuosi, kad pilis nenugrius ir šis projektas nėra pranašystė. Tai daugiau savotiškai sarkastiška akcija, priminimas mūsų valdžios žmonėms ir tarnyboms, kad reikia rūpintis daiktais visą laiką, o ne tik tada, kai jie pradeda griūti ir byrėti. Priminimas, kad blogai, kai taip atsitinka“, – sakė S.Paukštys.

Tačiau šis projektas – ne tik žinutė postus užimantiems: „Tai, aišku, ir žmonėms papildoma atrakcija per apniukusį rudeninį periodą.“

Norintieji įsiamžinti prie Gedimino pilies šiandien nuo 11 iki 13 val. laukiami skvere prie Karaliaus Mindaugo paminklo priešais Nacionalinį muziejų. Nuotraukos bus patalpintos autoriaus „Facebook“ paskyroje, iš kur jas galės parsisiųsti visi norintys.

S.Paukštys teigė besitikintis šiandien prie Gedimino pilies įamžinti apie 100 žmonių.

Kaip rašė 15min, atsiradus dar dviem naujoms nuošliaužoms, imtasi prevencinių priemonių, užtikrinant saugumą, ir Gedimino kalnas lankytojams buvo uždarytas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/