Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas
Keiras Starmeris pranešė,
kad atsistatydina.
Tai reiškia,
kad jis palieka savo darbą
ir nebedirbs ministru pirmininku.
Keiras Starmeris ministru pirmininku
dirbo mažiau nei 2 metus.
Jo partijos nariai nusprendė,
kad Keiras Starmeris
yra prastas vadovas.
Todėl Keiras Starmeris
nusprendė atsistatydinti.
Keiras Starmeris dirbs tol,
kol partija išrinks naują vadovą.
Naują vadovą partija išrinks
rugsėjo mėnesį.
Naujas vadovas bus
jau 7 Jungtinės Karalystės
ministras pirmininkas per 10 metų.
Šis tekstas parašytas
lengvai suprantama kalba.
Daugiau naujienų lengvai suprantama kalba
rasite rubrikoje „15min Lengvai“.
