2009 12 21

10 taškų be atsako pelnęs „Žalgiris“ išplėšė pergalę Taline

Kauno „Žalgiris“ per pustrečios minutės panaikino 9 taškų deficitą ir išplėšė pergalę Taline. Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse žalgiriečiai 82:81 (24:24, 21:21, 19:18, 18:18) palaužė Talino „Kalev/Cramo“.
„Žalgiris“ / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Po Siimo Sanderio Vene tritaškio žalgiriečiai ketvirtame kėlinyje pirmavo 70:67, bet netrukus Joshas Akognonas tolimu metimu rezultatą išlygino, Charronas Fisheris sumetė dvi baudas ir išvedė estus į priekį 72:70.

Kitoje atakoje Šarūnas Vasiliauskas suklydo, o Marcusas Brownas užsidirbo nesportinę pražangą. Estai pataikė abi baudas, pridėjo dar 4 taškus ir spurtu 11:0 susikrovė solidžią persvarą – 78:70.

Likus žaisti pustrečios minutės „Kalev/Cramo“ artėjo prie sensacingos pergalės. Bet tada Dainius Šalenga pataikė iš toli, Watsonas įmetė 2 baudas iš keturių, o likus žaisti 55 sekundes M.Brownas smeigė tritaškį ir priartino komandą iki taško – 80:81.

Po nesėkmingos estų atakos rezultatą persvėrė Tadas Klimavičius – jo dėjimas likus žaisti 11 sekundžių vainikavo spurtą 10:0 ir kauniečiai išsigelbėjo.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas