2012-03-16 22:32

Aleksandras Trifunovičius: stabiliausias mūsų žaidėjas – sirgaliai

Kauno „Žalgirio“ strategas Aleksandras Trifunovičius vardijo tas pačias pralaimėjimo priežastis kaip ir jo vadovaujamos komandos narys Marko Popovičius – pramesti laisvi metimai ir ketvirtajame kėlinyje sušlubavusi gynyba. Pasak trenerio, šiuo metu stabiliausias „Žalgirio“ žaidėjas yra klubo sirgaliai.
Aleksandras Trifunovičius
Aleksandras Trifunovičius / Aliaus Koroliovo nuotr.
Temos: 1 Kazanės Uniks

„Įdėjome nemažai pastangų, bet ne visų rungtynių metu. Pirmoje rungtynių pusėje rungtyniavome taip, kaip norėjome. Nepataikėme daug laisvų metimų. Tai neleido mums pirmauti didesne taškų persvara. Antroje rungtynių pusėje stengėmės surasti savo ritmą, tačiau tai pavyko padaryti tik besibaigiant trečiajam kėliniui.

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje gynyboje neatlikome to, ką turėjome ir galbūt be reikalo sulėtinome žaidimą. Kai turime varžytis su tokia patyrusia komanda kaip „Unics“ – jie pasinaudoja mūsų suteikiamomis dovanomis. Mūsų laukia rungtynės sekmadienį, o šiandien noriu padėkoti žiūrovams, kurie yra mūsų stabiliausias žaidėjas. Stengsimės pamiršti šias rungtynes ir koncentruosimės į sekmadienio mačą“, – teigė A.Trifunovičius.

Aliaus Koroliovo nuotr./Rungtynių akimirka
Aliaus Koroliovo nuotr./Rungtynių akimirka

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą