2009 11 30

Alijevo taškų sąskaitoje – nulis

Rolandui Alijevui niekaip nepavyksta pelnyti pirmųjų taškų šiame Graikijos krepšinio čempionate. Savaitgalį Larisos „Olympia“ gynėjas žaidė antrąsias rungtynes 2009–2010 metų sezone, tačiau aikštelę ir vėl paliko tuščia taškų sąskaita.
Penktadienį Birštono Šv.Antano bažnyčioje pora priėmė bažnyčios sakramentą.
R.Alivejui kol kas nesiseka pelnyti taškų. / 15min.lt/Eriko Ovčarenko nuotr.
Temos: 1 Salonikų Aris

Septynias minutes aikštelėje praleidęs 24 metų R.Alijevas du kartus nesėkmingai bandė laimę nuo trijų taškų metimo linijos, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

Vis dėlto „Olympia“ sugebėjo iškovoti antrą pergalę čempionate (žaidė penkis mačus), namuose 73:67 (21:21, 19:16, 20:10, 13:20) palauždama Atėnų „Peristeri“ krepšininkus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Christophe'as Massie (16 tšk.). Jamaras Butleris pridėjo 15, o Devinas Greenas (7 atk. kam.) – 12 taškų.

Pralaimėjusiesiems Jamie Arnoldas surinko 27 (11 atk. kam.), o Marcusas Faisonas – 15 taškų.

Šiame Graikijos krepšinio čempionate R.Alijevas aikštelėje iš viso praleido 22 minutes. Krepšininkas po triskart bandė laimę nuo dviejų ir trijų taškų linijos, tačiau visus kartus nesėkmingai.

„Olympia“ (2 perg. ir 3 pral.) pirmenybių rikiuotėje tarp 14 ekipų kol kas žengia septinta.