2011 07 31

Be medalių: šešiolikmečiai krepšininkai kovos dėl 13–16 vietų Europos čempionate

Dar viena rinktinė iš Europos čempionato grįš be medalių. Lietuvos šešiolikmečių rinktinė Senojo žemyno pirmenybėse Čekijoje C grupės mače 75:80 (14:31, 23:15, 23:17, 15:17) nusileido bendraamžiams iš Ukrainos ir užėmę paskutinę grupės vietą nepateko į kitą etapą.
Šešiolikmečiai grupės varžybas baigė skaudžiu pralaimėjimu
Šešiolikmečiai grupės varžybas baigė skaudžiu pralaimėjimu. / E.Ovčarenko nuotr.
Temos: 2 Medalis Krepšinis

Jaunųjų lietuvių dabar laukia tik kova dėl 13–16 vietų čempionate.

Lietuvos rinktinė rungtynėse turėjo šansų pasiekti pergalę, nes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 2 minutėms rezultatas dar buvo lygus (70:70), tačiau vėliau taškus pelnė tik ukrainiečiai, kurie susikrautą persvarą išlaikė iki susitikimo pabaigos.

Lietuva: Edvinas Šeškus 23 (12 atk. kam.), Ernestas Serkevičius ir Aidas Kavaliauskas po 12, Gediminas Žalalis ir Ričardas Verbickas po 7, Pijus Mykolaitis 6, Karolis Ražukas 4, Paulius Šakinis ir Žydrūnas Jurkutis po 2.

Ukraina: Stanislavas Kudrya 18, Antonas Dziuba 17, Igoris Boyarkinas 14.