2013 12 02

Darjušas Lavrinovičius ir Michailas Anisimovas pergalingose „Budivelnyk“ rungtynėse pelnė beveik pusę taškų

Pergalę Ukrainos krepšinio superlygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo septintąją vietą užimantis Kijevo „Budivelnyk“ (5-3) klubas su trim Lietuvos atstovais, sekmadienį namuose 82:55 (22:19, 21:10, 19:17, 20:19) nugalėjęs ketvirtojoje pozicijoje likusius Mariupolio „Azovmaš“ (5-3) krepšininkus.
Michailas Anisimovas
Michailas Anisimovas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dainius Šalenga šiam susitikimui nebuvo registruotas, o rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidę Darjušas Lavrinovičius ir Michailas Anisimovas į svečių krepšį kartu įmetė 40 taškų.

33 su puse minutės aikštėje praleidęs D.Lavrinovičius pelnė 23 taškus (4/6 dvit., 4/6 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus.

32 su puse minutės žaidęs M.Anisimovas įmetė 17 taškų (7/10 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, 3 sykius suklydo ir dukart prasižengė.

14 taškų prie pergalės prisidėjo Ricky Minardas, 13 – Janis Strelniekas.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Danielius Kickertas (21 tšk.), Maksimas Pustozvonas (15 tšk.) bei Marcusas Ginyardas (13 taškų).

Superlygos lyderiu lieka septynis susitikimus iš aštuonių laimėjęs „Doneck“ klubas.

Eilinę nesėkmę patyrė ir į tryliktąją poziciją smuktelėjo Dniepropetrovsko „Dnipro“ klubas (1/6), kurį treniruoja Valdemaras Chomičius, savo aikštėje 62:64 (17:18, 12:11, 20:20, 13:15) nusileidęs trečioje vietoje esančiai „Odesa“ (6-2) komanda.

Superlygos autsaiderė Dnieprodzeržinsko „DniproAZOT“ (1-6) ekipa su Gediminu Maceina svečiuose 72:81 (22:22, 19:18, 15:16, 16:25) pralaimėjo vienuoliktoje pozicijoje esantiems „Kyiv“ (3-6) krepšininkams. Tai buvo šeštasis pralaimėjimas iš eilės.

Vos 3 minutes ir 13 sekundžių aikštelėje praleidęs G.Maceina prametė dvitaškį bei perėmė kamuolį.

Romualdo Petronio treniruojamas Krivyj Riho „Krivbas“ (4-4) klubas užima aštuntąją vietą.