2013 10 03

Deividas Gailius su „Olimpija“ klubu iškovojo Slovėnijos supertaurę

Deivido Gailiaus atstovaujamas Liublianos „Union Olimpija“ klubas iškovojo pirmąjį šį sezoną trofėjų – po ketverių metų pertraukos laimėjo Slovėnijos krepšinio supertaurę.
„Union Olimpija“ krepšininkai – Slovėnijos supertaurės laimėtojai
„Union Olimpija“ krepšininkai – Slovėnijos supertaurės laimėtojai / union.olimpia.com nuotr.

Trečiadienį Protorože vykusiose rungtynėse Slovėnijos taurės laimėtojai „Olimpija“ krepšininkai 63:60 (14:10, 17:24, 16:15, 16:11) įveikė šalies čempionę Novo Mesto „Krka“ ekipą, kurią treniruoja buvęs „Lietuvos ryto“ treneris Aleksandras Džikičius.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 8 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po 3 kartus suklydo ir prasižengė. Per 29 žaidimo minutes (29:18) jis pataikė 1 tritaškį iš 3, 1 dvitaškį iš 4 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

Rezultatyviau už Lietuvos krepšininką nugalėtojų gretose rungtyniavo naudingiausiu žaidėju pripažintas Arturas Alexanderis Stephensonas - 17 taškų. Luka Rupnikas ir Dragiša Drobnjakas pelnė po 9 taškus.

Pralaimėjusiems 10 taškų pelnė Jaka Klobučaras, po 8 – Luka Lapornikas, Edo Muričius ir Smiljanas Pavičius.