2014 12 04

Donatas Motiejūnas solidžiai prisidėjo prie itin svarbios „Rockets“ pergalės

Donatas Motiejūnas buvo ketvirtas pagal rezultatyvumą ir solidžiai prisidėjo prie „Houston Rockets“ (14/4) pergalės prieš kol kas geriausią šio sezono NBA komandą – namuose kovojusios „raketos“ 105:96 (34:28, 24:18, 36:22, 11:28) nugalėjo „Memphis Grizzlies“ (15/3) krepšininkus. „Grizzlies“ prieš tai buvo šventusi penkias pergales iš eilės.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Grizzlies“ pradėjo mačą spurtu 8:0, tačiau tuomet krito į duobę. Po šalto dušo atsigavę „Rockets“ krepšininkai antrojo kėlinio pradžioje jau turėjo dviženklį pranašumą – 38:28.

„Rockets“ ekipa po dviejų kėlinių buvo įgijusi 12 taškų pranašumą, trečiąjį ketvirtį pradėjo atkarpa 10:0 ir atitrūko 22 taškais. Prasidėjus ketvirtajam kėliniui komandas skyrė 26 taškai – 94:68 ir tuomet jau nežaidė nė vienas startinio penketo žaidėjas.

Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjas D.Motiejūnas ant parketo kovojo 25 minutes, per kurias įmetė 15 taškų (6/9 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 0/1 baudos), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, 4 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 21, Jasonas Terry ir Trevoras Ariza po 16, Donatas Motiejūnas 15, Kostas Papanikolaou 12, Tarikas Blackas 10 (11 atk. kam.).

„Grizzlies“: Mike‘as Conley 15, Jarnellas Stokesas 12, Tony Allenas 10, Beno Udrihas 9, Zachas Randolphas, Kosta Koufos ir Marcas Gasolis po 8.