2011 06 27

Europos moterų čempionatas: Latvijos krepšininkės pralaimėjo mūšį dėl pirmos F grupės vietos

Europos moterų krepšinio pirmenybėse Lenkijoje sekmadienį baigėsi F grupės antrojo etapo kovos, po kurių kelialapius į ketvirtfinalį iškovojo Juodkalnijos, Latvijos, Prancūzijos ir Kroatijos komandos, o praėjusiame čempionate bronzą iškovojusi Ispanijos rinktinė ir šių pirmenybių šeimininkė Lenkijoje ekipa baigė savo pasirodymą.
Juodkalnijos moterų krepšinio rinktinė vienintelė dar nepralaimėjo pirmenybėse.
Juodkalnijos moterų krepšinio rinktinė vienintelė dar nepralaimėjo pirmenybėse. / FIBA Europe nuotr.

Pirmą vietą F grupėje užėmė pergalingai rungtyniaujančios Juodkalnijos krepšininkės 74:70 (16:22, 29:14, 13:12, 16:22) įveikusios antroje vietoje likusią Latvijos komandą.

Trečiojoje pozicijoje liko čempionės titulą ginanti Prancūzijos rinktinė, sekmadienį 58:54 (8:15, 16:4, 15:25, 19:10) įveikusi grupės autsaiderę Lenkiją, o ketvirtą vietą užėmė Kroatijos krepšininkės, 75:71 (19:18, 19:22, 16:15, 21:16) įveikusios ir iš tolesnės kovos eliminavusios ispanes.

6. Lenkija 5 0 5 279:332

Galutinė E grupės komandų rikiuotė paaiškės po pirmadienio susitikimų, kuriuose Rusija žais su Didžiosios Britanijos ekipa, pirmosios vietos savininkę išsiaiškins Lietuvos ir Čekijos rinktinės, o dėl paskutinio kelialapio į ketvirtfinalį kovos Baltarusijos ir Turkijos ekipos.

6. Didžioji Britanija 4 0 4 205:243

Į pirmenybių ketvirtfinalį pateks po keturias geriausias F ir G grupių komandas.