2010 12 07

Europos taurė: „Šiauliai“ prarado viltis žengti tolyn

„Šiaulių“ krepšinio klubo žygis Europos taurėje baigsis grupių etapu. Antano Sireikos auklėtiniai antradienį namuose 70:89 nusileido Las Palmaso „Gran Canaria“ (Ispanija) ekipai ir patyrę ketvirtą pralaimėjimą iš eilės C grupėje prarado net ir teorinius šansus žengti tolyn.
Antanas Sireika
Antanas Sireika / Tomo Tumalovičiaus/reporteris.com nuotr.

„Šiauliai“ galingai pradėjo susitikimą ir taikliais tolimais metimais pasiuntė svečius į nokdauną – 23:7. Deja, „Gran Canaria“ žaidėjai netruko atsitiesti ir perėmę iniciatyvą dar antrame kėlinyje pasivijo šeimininkus (28:28).

A.Sireikos auklėtiniai trumpam buvo vėl nutolę (38:30), tačiau svečiai jautėsi vis tvirčiau ir trečio kėlinio viduryje ne tik pasivijo, bet ir pralenkė šeimininkus (44:47).

Mačui artėjant prie pabaigos „Gran Canaria“ pranašumas vis ryškėjo ir vienu metu siekė net 21 tašką (66:57), o finalinė sirena užfiksavo dar vieną triuškinamą „Šiaulių“ nesėkmę – 70:89.

„Gran Canaria“ ekipai tai buvo trečia pergalė per keturis žaistus mačus, tuo tarpu šiauliečiai liko be laimėjimo džiaugsmo.

Svečius į pergalę vedė Jaycee Carrollas (17 tšk.), Taureanas Greenas ir Spenceris Nelsonas (po 13 tšk.), o šeimininkų gretose išsiskyrė Mindaugas Žukauskas (20 tšk., 6/8 tritšk.) bei Žygimantas Janavičius (19 tšk.).

Kitas rungtynes Europos taurėje „Šiauliai“ žais po savaitės, gruodžio 14 dieną, svečiuose su Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) klubu.