2015 01 13

Ilgiausiai „Rockets“ klube žaidęs Donatas Motiejūnas prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu

Ketvirtąją pergalę iš eilės NBA reguliariajame sezone iškovojo „Houston Rockets“ (27/11) klubas, išvykoje 113:99 (37:28, 23:24, 26:18, 27:29) įveikęs „Brooklyn Nets“ (16/22) ekipą. Sėkmingai žaidęs Donatas Motiejūnas buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių.
Kevinas Love ir Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jau pirmajame ketvirtyje įvyko incidentas, po kurio „Nets“ ekipa liko be Kevino Garnetto. Jis nesutiko su teisėjo skirta pražanga ir metė kamuolį į Dwighto Howardo nugarą. Pastarajam atsisukus, „Nets“ žaidėjas su galva įrėmė į D.Howardo burnos sritį ir „Rockets“ žvaigždė kepštelėjo varžovui ranka.

K.Garnettas gavo diskvalifikacinę pražangą, o D.Howardas nubaustas technine. Pastarasis rungtynes baigė turėdamas tik 8 taškus ir sužaidęs tik kiek daugiau nei 28 minutes, tačiau dar viena proga puikiai pasinaudojo D.Motiejūnas.

„Nets“ krepšininkai sunkiai gynėsi nuo „Rockets“ tolimų metimų ir nuolat palikdavo varžovus laisvus. Hiustono krepšininkai tuo puikiai pasinaudojo ir įmetė 16 tritaški7 iš 40-ties (40 proc.), o varžovams leido pataikyti vos 5 iš 21 (24 proc.).

Starto penkete mačą pradėjęs D.Motiejūnas žaidė ilgiausiai komandoje, 37 minutes, ir pasižymėjo ketvirtuoju dvigubu dubliu šiemet.

Lietuvis įmetė 18 taškų (7/10 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, tris kartus suklydo, dukart prasižengė ir gavo 2 blokus.

„Nets“: M.Plumlee (10/11 dvit., 10 atk. kam.) 24, J.Jackas ir B.Bogdanovičius po 13, J.Johnsonas ir B.Lopezas po 12.

„Rockets“: J.Hardenas (5/7 dvit., 4/7 trit., 8/8 baud.) 30, D.Motiejūnas 18, J.Simthas (3/11 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam.) 13, T.Ariza 12, P.Beverley 11.