2009 11 29

Iš lietuvių Ispanijoje išsiskyrė Kaukėnas ir Lavrinovičius

Dešimtą pergalę iš tiek pat galimų Ispanijos krepšinio lygoje iškovojo Darjušo Lavrinovičiaus ir Rimanto Kaukėno Madrido „Real“. Karališkasis klubas namuose 86:69 (25:20, 18:17, 25:15, 18:17) nugalėjo „CB Granada“ ekipą.
R.Kaukėnas šį sezoną yra vienas „Real“ lyderių
R.Kaukėnas prie „Real“ pergalės prisidėjo 15 taškų. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

D.Lavrinovičius nugalėtojams per 25 minutes pelnė 15 taškų (4/10 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, tačiau 2 kartus prasižengė.

R.Kaukėnas ant parketo praleido 26 minutes, per kurias į varžovų krepšį įmetė 15 taškų (4/5 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/5 baudų), sugriebė kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2, prarado 1 kamuolį, 3 kartus prasižengė ir buvo naudingiausias savo komandoje.

„Real“: Travisas Hansenas 18, Rimantas Kaukėnas 15, Darjušas Lavrinovičius 15, Sergio Llullas 12.

„CB Granada“: Richardo Hendrixas 21 (9 atk. kam.), Jimmie Hunteris 11, Joe Ingelsas 11.

Ketvirtoji Katelyno ir Andriuškevičiaus pergalė

Ketvirtą pergalę Ispanijos krepšinio čempionate iškovojo Martyno Andriuškevičiaus ir Mindaugo Katelyno Alikantės „Meridiano“. Ji namuose 74:50 (22:13, 16:20, 14:5, 22:12) nepaliko jokių vilčių Las Palmaso „Gran Canaria 2014“ komandai.

M.Andriuškevičius žaidė 21 minutę, pelnė 12 taškų (5/6 dvitaškių, 2/3 baudos metimų), sugriebė 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, tačiau kartą suklydo ir 2 prasižengė.

M.Katelynas aikštėje taip pat praleido 21 minutę ir per jas surinko 7 taškus (2/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, blokavo varžovo metimą bei kartą pažeidė taisykles.

„Meridiano“: Txemi Urtasunas 16, Martynas Andriuškevičius 12, Mario Austinas 12, Carlosas Cazorla 7, Mindaugas Katelynas 7.

„Gran Canaria 2014“: Jaycee Carrollas 22 (9 atk. kam.), Marcusas Norrisas 7, Jamesas Augustine‘as 6.

Seibutis džiaugėsi reta pergale

Vos trečią pergalę čempionate iškovojo Bilbao „Bizkaia Basket“, kurioje žaidžia Renaldas Seibutis. Ji savų žiūrovų akivaizdoje 82:66 (22:12, 17:16, 12:18, 31:20) įveikė Badalonos „DKV Joventut“ klubo pasipriešinimą.

R.Seibutis žaidė 26 minutes, per jas pelnė 9 taškus (3/4 dvitaškių, 1/6 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, prarado 2 kamuolius bei 2 kartus prasižengė.

„Bizkaia Basket“: Alexas Mumbru 26, Robertas Conley 16, Marko Baničius 14, Renaldas Seibutis 9.

„DKV Joventut“: Henkas Norelas 13, Christianas Eyenga 12, Urošas Tripkovičius 12.

Delininkaičio klubas suklupo

Aštuntą nesėkmę patyrė „CB Murcia“ su Tomu Delininkaičiu, kuri namuose 83:89 (18:27, 21:15, 20:28, 24:19) neatsilaikė prieš Madrido „MMT Estudiantes“ krepšininkus.

Gynėjas iš Lietuvos per 4 žaidimo minutes taškų nepelnė (0/1 tritaškio), atkovojo 2 kamuolius ir kartą suklydo.

„CB Murcia“: Rogeris Powellas 23, Milošas Vujaničius 20, Chrisas Mossas 11 (8 atk. kam.).

„MMT Estudiantes“: Blake‘as Ahearnas 27, Pancho Jasenas 23, Carlosas Suarezas 10, Petaras Popovičius 10.