2009 01 14

Jamesas atliko trigubą dublį, o „Cavaliers“ šventė pergalę

LeBronas Jamesas šiąnakt NBA pirmenybėse atliko įspūdingą trigubą dublį ir atvedė Klivlendo „Cavaliers“ ekipą į pergalę. „Cavaliers“ be traumuoto Žydrūno Ilgausko išvykoje 102:87 (26:20, 21:24, 29:22, 26:21) privertė pasiduoti Memfio „Grizzlies“ krepšininkus.
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po ilgosios pertraukos sužaidus 3 minutes „Cavaliers“ persvara siekė tik 3 taškus (53:50), tačiau tada svečiai surengė spurtą 12:4 taip susikraudami dviženklį pranašumą (65:54).

Per likusį rungtynių laiką „Grizzlies“ klubas iki vienaženklio skaičiaus buvo priartėjęs tik sykį, kai ketvirtojo kėlinio pradžioje Darius Milesas taiklia bauda sumažino savo atsilikimą ii 9 taškų (76:67). Bet tada „Cavaliers“ spurtavo 7:2 ir vėl pabėgo į priekį (83:69).

Klivlendo ekipą į pergalę vedęs Jamesas per 40 minučių pelnė 30 taškų (8/10 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 11/14 baudų), atkovojo 11 kamuoliu ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, taip atlikdamas trigubą dublį.

„Idėjos atlikti tokį dublį, aš neturėjau. Apie tai sužinojau tik pamatęs statistikos lapą po rungtynių, – apie savo įspūdingą pasirodymą kalbėjo Jamesas. – Aš tiesiog žaidžiau. Be to, šiame mače negalėjo rungtyniauti du mūsų žaidėjai, todėl kiekvienam iš mūsų reikėjo didinti apsukas“, – teigė krepšininkas.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 30, Delonte‘as Westas 19, Maurice‘as Williamsas 16, Danielis Gibsonas 11, J.J.Hicksonas 9.

„Grizzlies“: Kyle‘as Lowry 25 (7 rez. perd.), Hakimas Warrickas 16, Darius Milesas 13, Rudy Gay 10.