2015 02 01

Jonas Valančiūnas dėl baudų limito nuo suolo stebėjo dar vieną sunkią „Raptors“ pergalę

NBA čempionate „Toronto Raptors“ (33/15) ekipa, kuriai atstovauja Lietuvos krepšinio rinktinės vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas, šeštadienį išvykoje tik po pratęsimo 120:116 (33:30, 32:20, 29:28, 15:31, 11:7) palaužė „Washington Wizards“ (31/17) klubo pasipriešinimą. Tai jau antrasis mačas iš eilės, kai „Raptors“ žaidžia pratęsimą ir jį laimi.
Jonas Valančiūnas ir „Wizards“ vidurio puolėjas Marcinas Goratas
Jonas Valančiūnas ir „Wizards“ vidurio puolėjas Marcinas Goratas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Pratęsimo galėjo ir nebūti, mat ketvirtajame kėlinyje „Raptors“ turėjo net 18 taškų pranašumą. Vis dėlto tas pranašumas buvo iššvaistytas, rezultatas tapo lygus ir komandos žaidė papildomas penkias minutes.

Likus 25 sek. po Paulo Pierce‘o tritaškio rezultatas buvo lygus 109:109. Kanados ekipai sėkmingai per likusį laiką užpulti nepavyko.

Kyle‘o Lowry į priekį vedami „Raptors“ pratęsima pradėjo laimėdami atkarpą 7:2. Persvaros iš rankų Toronto krepšininkai nebepaleido ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės 120:116.

Jono Valančiūno indėlis į pergalę šeštadienį nebuvo svarus. Aikštėje lietuvis praleido tik 17 minučių – mažai žaidęs lietuvis išnaudojo 6 asmeninių pražangų limitą. Jis nuo trečiojo kėlinio vidurio turėjo šildyti atsarginių žaidėjų suolą.

J.Valančiūnas įmetė vos 6 taškus (3/6 dvit.), atkovojo 2 ir perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo 3 metimus.

„Wizards“: J.Wallas 28 (8 atk. kam., 12 rez. perd.), B.Bealas 26 (5/10 tritaškiai), P.Pierce‘as 19, N.Hilario 16, K.Humphriesas 10 (14 atk. kam.).

„Raptors“: K.Lowry 23, L.Williamsas 19 (5 rez. perd.), A.Johnsonas 17, P.Pattersonas 16 (3/4 tritaškiai), D.DeRozanas 15 (10 atk. kam.).