2015 01 09

Jonas Valančiūnas su „Raptors“ klubu netikėtai pralaimėjo „Hornets“

NBA lygos reguliaraus sezono rungtynėse Jono Valančiūno atstovaujamas ir trečioje vietoje Rytuose žengiantis „Toronto Raptors“ (24/11) klubas namuose 95:103 (23:31, 29:19, 14:25, 29:28) netikėtai nusileido „Charlotte Hornets“ (14/24) ekipai, kuri Rytuose yra dešimta.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“/AP nuotr.

„Hornets“ krepšininkai dviženklį pranašumą per pirmąją ketvirčio pusę (18:8), tačiau 8:0 antrąjį ketvirtį pradėję „Raptors“ žaidėjai rezultatą išlygino – 31:31. Antrasis ketvirtis vyko taškas į tašką ir jo pabaigoje po Jono Valančiūno dvitaškio Kanados ekipa pirmavo dviem taškais – 52:50.

Per penkias trečiojo ketvirčio minutes „Hornets“ įmetė 13 taškų, varžovams neleido pelnyti nė vieno ir visą ketvirtį turėjo dviženklį pranašumą. Jį tik paskutinėmis sekundėmis sumažino L.Williamsas, sumetęs tris baudas.

Likus žaisti 5 minutes iki mačo pabaigos po K.Lowry prasiveržimo skirtumas sumažėjo iki 3 taškų (87:84), tačiau „Hornets“ laimėjo atkarpą 10:3 (97:87). Per paskutines dvi minutes „Raptors“ jau nebepajėgė perlaužti rungtynių.

„Raptors“ ekipa atakavo vos 39,8 proc. taiklumu (33/83 metimai) ir suklydo net 14 kartų.

J.Valančiūnas „Raptors“ klubui per 21 su puse minutės įmetė 10 taškų (3/9 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius bei po kartą prasižengė ir suklydo.

„Raptors“: K.Lowry (3/12 dvit., 4/10 trit., 6/7 baud., 7 atk. kam., 7 rez. perd.) 24, L.Williamsas (0/7 trit.) 15, G.Vazquezas (3/4 trit.) 11, J.Valančiūnas 10.

„Hornets“: G.Hendersonas (13/19 dvit.) 31, K.Walkeris (11/20 dvit., 7 atk. kam., 8 rez. perd.) 29, M.williamsas (9 atk. kam.) 13, M.Kiddas-Gilchristas (12 atk. kam.) 10.