2014 10 17

„Kibirkštis-VIČI“ išvykoje patyrė skaudų pralaimėjimą nuo „Sūduvos“ komandos

Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komandai nepavyko iškovoti antrosios pergalės Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Nugalėtojų titulą ginančios sostinės krepšininkės Marijampolės Žaidimų ir sporto mokyklos salėje 68:98 (16:28, 15:30, 20:17, 17:23) turėjo pripažinti „Sūduvos“ pranašumą. Po dviejų šalies čempionato turų „Kibirkšties-VIČI“ komanda yra iškovojusi vieną pergalę ir patyrusi vieną pralaimėjimą.
Daugilė Šarauskaitė
Daugilė Šarauskaitė / bckibirkstis.lt

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos taikliomis atakomis (4:4), tačiau jau ketvirčio viduryje aikštės šeimininkės įgijo 8-ių taškų pranašumą (6:14). Nors daugiausiai „Kibirkšties-VIČI“ legionierių pastangomis skirtumą pavyko sumažinti (10:14), tačiau paskutinėmis ketvirčio minutėmis Vilniaus krepšininkių deficitas tapo dviženklis (12:24). Antrame kėlinyje „Kibirkšties-VIČI“ merginos ir toliau strigo puolime, o sėkmingai atakavusios „Sūduvos“ krepšininkės krovėsi pranašumą. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 27 taškai (31:58).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės, kurios šiek tiek priartėjo prie varžovių (40:62). Ketvirčio viduryje žaidimas vėl išsilygino, o per paskutines kėlinio minutes sostinės klubo žaidėja Daugilė Šarauskaitė pelnė 4 taškus iš eilės ir po pusvalandžio kovos komandos skyrė 24 taškai (51:75). Pagal panašų scenarijų klostėsi ir paskutinis rungtynių kėlinys. Aikštės šeimininkes šiek tiek sutrikdė gynėjos Santos Okockytės trauma, tačiau Vilniaus klubas turėjo pripažinti varžovių pranašumą (68:98).

Aikštės šeimininkes šiek tiek sutrikdė gynėjos Santos Okockytės trauma, tačiau Vilniaus klubas turėjo pripažinti varžovių pranašumą 68:98.

Šiame susitikime Vilniaus krepšininkės varžovėms nusileido tiek pagal pataikymo procentą (25/64 39 proc. metimai „iš žaidimo“/36/62 58 proc.), tiek pagal atkovotus kamuolius (33/34) ir rezultatyvius perdavimus (14/27).

Rezultatyviausiai šiame mače „Kibirkšties-VIČI“ komandoje žaidė Chastity Reed. Legionierė iš Jungtinių Amerikos valstijų per 27 minutes pelnė 16 taškų (5/18 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 8 kamuolius ir išprovokavo 4 pražangas.

Komandos kapitonė Eglė Šniokaitė įmetė 12 taškų (2/8 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 3 rez. per.), Daugilė Šarauskaitė – 10 (5/5 dvitaškiai, 6 atk. kam., 3 blk., 3 kld.), Justina Kraujūnaitė – 9 (5 kld.), Vita Gorobec – 8, Ny Hammonds – 7 (5/6 baudos), Vita Žilinskaitė – 4 (5 atk. kam., 3 kld.), Vitalija Kaminskytė – 2 (5 rez. per., 5 per.).

Šiame mače „Kibirkšties-VIČI“ komandoje nežaidė po operacijos sveikstanti vidurio puolėja Ieva Šimkutė ir serganti puolėja Akvilė Vitunskaitė.

„Sūduvos“ komandoje Rita Mileškienė pelnė 18 taškų ir perėmė 5 kamuolius, Santa Okockytė ir Iveta Šalkauskė (11 atk. kam.) surinko po 17 taškų.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VIČI“ merginos žais spalio 21 dieną Vilniuje su Klaipėdos „Fortūnos“ komanda.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas