2009 11 04

Kuklus Ž.Ilgausko indėlis į „Cavaliers“ pergalę (video)

Varžovus kaustanti gynyba antroje dvikovos pusėje padovanojo pergalę Klivlando „Cavaliers“ komandai. Antradienį ji namie 102:90 palaužė Vašingtono „Wizards“ pasipriešinimą.
Sh.O'Nealas ir L.Jamesas buvo pagrindiniai pergalės kalviai
Sh.O'Nealas ir L.Jamesas buvo pagrindiniai pergalės kalviai. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Kavalieriai“ panaikino 18 taškų deficitą, turėtą per antrą kėlinį. Tai šeimininkai padarė remdamiesi gera gynyba: per pirmą dvikovos pusę „Cavaliers“ varžovams leido pelnyti 54 taškus, o per antrą – tik 36.

„Gynyba yra ta sritis, kurioje mes pasižymėjome, – teigė LeBronas Jamesas. – Šioje srityje mes visuomet pasižymėdavome ir tai darysime ateityje.“

„Cavaliers“ iškovojo pergalę, nors Ž.Ilgauskas žaidė prastai. Nuo atsarginių suolo pakilęs lietuvis per 21 minutę pelnė 3 taškus (1/6 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir blokavo metimą.

Geriausias rungtynes atstovaudamas „Cavaliers“ ekipai sužaidė Shaquille‘as O‘Nealas. Jis per 29 minutes pelnė 21 tašką (7/9 dvitaškių, 7/10 baudų) ir atkovojo 8 kamuolius.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 27 taškai (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Shaquille‘as O‘Nealas 21, Maurice‘as Williamsas 15 (6 rez. perd.), Danielis Gibsonas 14, Andersonas Varejao 10.

„Wizards“: Caronas Butleris 22, Gilbertas Arenasas 22 (7 atk. kam.), Mike’as Milleris 12.

Klivlando komanda per penkis mačus iškovojo tris pergales ir NBA Rytų konferencijoje žengia penkta.