Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Paskutinės akcijos dienos!
2014 06 16

Lietuvos merginų jaunimo krepšinio rinktinė po pratęsimo įveikė ukrainietes

Lietuvos dvidešimtmečių merginų (U20) rinktinė, besirengianti Europos čempionato B diviziono kovoms, pirmadienį Druskininkuose po pratęsimo 66:58 (12:11, 14:20, 12:9, 16:14, 12:4) įveikė bendraamžes iš Ukrainos.
Lietuvos merginų krepšinio rinktinė
Lietuvos merginų krepšinio rinktinė / fiba.com nuotr.

Tarp Ričardo Maceinos auklėtinių rezultatyviausiai rungtyniavo Austėja Širšinaitytė (18 taškų) ir Ieva Kazlauskaitė (15 taškų, 27 naudingumo balai).

Lietuvės dukart geriau atakavo krepšį nei varžovės – tikslą pasiekė 18 iš 45 dvitaškių. Tuo tarpu į krepšį įkrito tik 9 iš 46 viešnių metimų.

Šeimininkės Ukrainos krepšininkes palaužė per pratęsimą, kurį laimėjo 12:4. Pirmaujančios komandos per šias rungtynes keitėsi 13 kartų.

Iš ukrainiečių rezultatyviausios buvo Vita Gorobets (16 taškų) ir Miriam Uro-Nile (12 taškų).

Liepos 7-13 dienomis Lietuvos U20 merginų rinktinė dalyvaus Europos čempionato B diviziono turnyre Sofijoje (Bulgarijoje). Ten mūsų šalies merginoms reikės sužaisti devynerias rungtynes.

„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną