Laisvas žodis nereiškia palaidas.  Prenumeratai iki - 60%
2009 11 29

„Lietuvos rytas“ ketvirtajame kėlinyje sutriuškino Estijos čempionus (papildyta nuotraukomis)

Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionų titulą ginantys Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai šiame turnyre ir toliau žengia be pralaimėjimų. Sekmadienį vilniečiai namuose rezultatu 97:74 (26:23, 25:21, 24:21, 22:9) nepasigailėjo Estijos čempionės Talino „Kalev/Cramo“ ekipos.
„Lietuvos rytas“ sutriuškino „Kalev“
„Lietuvos ryto“ puolimas / Alfredo Pliadžio nuotr.

„Lietuvos ryto“ klubui tai buvo penktoji pergalė iš tiek pat galimų.

Tiesa, galutinis mačo rezultatas aikštelėje virusios kovos neatspindi. Triuškinamą persvarą šeimininkai įgijo tik ketvirto kėlinio metu, kai pirmaudami 8 taškų persvara (75:67) spurtavo ir susikrovė pergalingą pranašumą.

Pirmu smuiku nugalėtojų gretose griežė kapitonas Stepas Babrauskas, į estų krepšį įmetęs 24 taškus (4/6 tritšk., 30 naud. bal.). Sėkmingai jam talkino po 16 taškų įmetę „Lietuvos ryto“ legionieriai Bojanas Popovičius (9 rez. perd.) bei Aronas Baynesas.

Svečių ekipoje įspūdingai žaidė Charronas Fisheris – 21 taškas ir 6 atkovoti kamuoliai. Raitas Keerlesas pridėjo 15, o Joshas Akognonas – 12 taškų.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas