Ir vasarą naujienų netrūksta. 3 mėn. prenumerata vos už 1,49 Eur!
2011 10 13

„Lietuvos ryto“ krepšininkai gavo antausį nuo „Azovmaš“

Vilniaus „Lietuvos rytas“ (1/1) VTB Vieningos lygos B grupės rungtynėse Ukrainoje gavo antausį. Vilniečiai 73:83 (19:25, 16:20, 15:16, 23:22) pralaimėjo Mariupolio „Azovmaš“ (1/1) komandai.
„Lietuvos ryto“ krepšininkai
„Lietuvos ryto“ krepšininkai / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Mačą taikliu dvitaškiu pradėjo vilniečiai – 2:0, tačiau netrukus tuo pačiu atsakė ir šeimininkai – 2:2. Lietuvių klaidomis pasinaudoję „Azovmaš“ krepšininkai sužaidus tris minutes pirmavo 6:2. Po kelių sėkmingesnių „Lietuvos ryto“ atakų jiems pavyko deficitą kiek sumažinti – 6:9. Tačiau „Azovmaš“ kelių minučių atkarpą vėl sužaidė sėkmingiau ir padidino persvarą – 17:9. Kėlinį šeimininkai užbaidė dvitaškiu ir po dešimties minučių jie priekyje 25:19.

Antrojo kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų išliko daugmaž toks pats, o po Stepono

Babrausko dvitaškio vilniečių deficitas buvo 5 taškai – 23:28. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė šeši taškai – 36:30 ukrainiečių naudai. Atkarpą „Azovmaš“ netrukus laimėjo 5:0 ir dar labiau padidino savo pranašumą – 41:30. Vilniečiams žaidimas ir toliau nesiklijavo, o po T.Rice'o tritaškio „Lietuvos ryto“ deficitas siekė 12 taškų – 33:45. Bradas Newley pabaigoje dar įmetė dvitaškį ir sumažino ukrainiečių pranašumą iki 10 taškų – 35:45.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė klaidomis, o sužaidus tris minutes „Azovmaš“ pirmavo 46:37. Įpusėjus trečiajam kėliniui šeimininkai ir toliau laiko žaidimo gijas savo rankose – 50:39. Renaldui Seibučiui pataikius dvitaškį vilniečiai šiek tiek priartėjo – 43:51. Tačiau po „Azovmaš“ tritaškio skirtumas vėl šoktelėjo – 57:46. Kėlinį dvitaškiu užbaigė ukrainiečiai ir jie po trečiojo ketvirčio pirmavo 61:50.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje vilniečiai suaktyvino gynybą, tačiau sužaidus daugiau nei dvi minutes skirtumas per daug nepakito – 65:55 „Azovmaš“ naudai. Tačiau „Lietuvos rytas“ netrukus po S.Babrausko tritaškio ir ar dviejų Jono Valančiūno taškų priartėjo iki 5 taškų – 60:65. Čia pat „Azovmaš“ gynėjas Danielis Ewingas dvejose atakose ne tik pelnė du taškus, tačiau pridėjo dar ir du baudų metimus bei vėl padidino savo ekipos pranašumą – 71:60. Iki kėlinio pabaigos likus maždaug trims minutėms „Lietuvos rytas“ varžovams pralaiminėjo 67:74. T.Rice'as greitoje atakoje pridėjo dar du taškus – 69:74. Ir nors vilniečiai dar bandė karštligiškai vytis varžovus, tačiau „Azovmaš“ apsigynė ir šventė pergalę – 83:73.

„Azovmaš“: Danielis Ewingas 15 (5 rez. perd.), Aleksejus Pečerovas 12, Joey Crispinas ir Ricky Minardas po 10.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 18, Tyrese'as Rice'as 12 (6 rez. perd.), Steponas Babrauskas 9, Predragas Samardžiskis 8 (7 atk. kam.).

Energetikos ekspertas: elektros sistema be smegenų – tarsi primityvus organizmas, nesiorientuojantis aplinkoje
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?