2012 02 03

LKL: „Sakalai“ įveikė uteniškius, „Pieno žvaigždės“ išsivežė dramatišką pergalę iš Klaipėdos

Ketvirtąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) rungtynėse iškovojo Vilniaus „Sakalų“ (4/11) klubas, kuris namuose 85:70 antrą kartą šiame sezone pranoko Utenos „Juventus“ (5/10) krepšininkus.
Rungtynių akimirka / sportoakimirka.lt nuotr.

Pirmoje susitikimo dalyje vyko atkakli kova taškas į tašką. Nė vienai ekipai nepavyko susikrauti didesnio nei 7 taškų pranašumo, o po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus – 43:43.

Po didžiosios pertraukos toliau tęsėsi mūšis taškas į tašką, tačiau paskutines 3 minutes geriau sužaidė „Sakalai“ ir prieš lemiamą atkarpą turėjo apčiuopiamą 9 taškų persvarą – 67:58.

Ketvirtajame kėlinyje sostinės krepšininkai įgijo dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat dvikovos pabaigos – 85:70.

Vilniečiai pataikė net 14 tritaškių iš 21 bandymo – 67 proc. taiklumas. Uteniškiams iš toli mesti sekėsi kur kas prasčiau – tikslą pasiekė 4 metimai iš 11 (36 proc.).

„Sakalams“ Laurynas Samėnas pelnė 26 taškus (6/7 tritaškiai, 6 atk. kam. 7 rez. perd.), Evaldas Baniulis – 15, Rolandas Matulis – 11, Aivaras Kiaušas ir Arnas Butkevičius – po 9, Arvydas Gydra pridėjo 8 taškus.

Pralaimėjusiems Karolis Petrukonis įmetė 14 (9 atk. kam.), Žydrūnas Urbonas – 13 taškų.

Prieš šį susitikimą „Sakalai“ pralaimėjo Klaipėdos „Neptūno“, Pasvalio „Pieno žvaigždžių“, Vilniaus „Lietuvos ryto“, Kauno „Baltų“ ir „Žalgirio“ komandoms.

Tuo tarpu „Juventus“ LKL pirmenybėse patyrė dvi nesėkmes – „Kėdainių Triobet“ bei „Baltų“ ekipoms.

Kitose LKL rungtynėse Klaipėdoje „Pieno žvaigždės“ (8/6) po atkaklios kovos 79:77 (16:16,  16:22,   20:22, 25:19) palaužė šeimininkę „Neptūno“ (5/7) komandą.

Klaipėdiečiams tai buvo septinta nesėkmė, o pasvaliečiams – aštunta pergalė.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika ir Evaldas Dainys po 12, Simas Galdikas ir Artūras Brūninis po 10, Mantas Ruikis 8, Mindaugas Girdžiūnas 7 taškai.

„Pieno žvaigždės“: Trevonas Hughesas 19, Aurimas Kieža 14, Leroy'us Noblesas ir Darrickas Leonardas po 12, Eimantas Bendžius 11, žydrūnas Kelys 7 taškai.