2015 04 26

Marco Gasolio vedami „Grizzlies“ – viena koja NBA ketvirtfinalyje

Sekmadienio rytą Lietuvos laiku vykusiose NBA atkrintamųjų varžybų rungtynėse tarp „Memphis Grizzlies“ ir „Portland Trail Blazers“ aikštelėje smaginosi europiečiai, o pergalę šventė ispano Marco Gasolio vedama Memfio ekipa – 115:109 (24:19, 38:30, 23:26, 30:34).
Marcas Gasolis
Marcas Gasolis / „Scanpix“/USA Today Sports nuotr.

„Grizzlies“ krepšininkai į pirmavo nuo pirmos iki paskutinės rungtynių minutės. Didžiąją susitikimo dalį jų pranašumas svyravo nuo 8 iki 14 taškų, tačiau baigiantis ketvirtam kėliniui „Trail Blazers“ sugebėjo sukurti intrigą. Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, po prancūzo Nicola Batumo tritaškio „Grizzlies“ pranašumas ištirpo iki trijų taškų – 94:91. Vis dėlto Memfio komanda pelnė šešis taškus be atsako ir susikūrė saugią persvarą, kurią išsaugojo iki mačo pabaigos.

Rezultatyviausiai abiejų komandų gretose žaidė europiečiai – „Grizzles“ vidurio puolėjas ispanas M.Gasolis pelnė 25 taškus, o „Trail Blazers“ puolėjas prancūzas N.Batumas – 27-is.

Serijoje iki keturių pergalių „Grizzlies“ įsiveržė į priekį 3:0. Iki šiol nė viena komanda atkrintamosiose varžybose nėra laimėjusi serijos, kai pralaimėjo pirmus tris susitikimus. Šios poros nugalėtojas NBA ketvirtfinalyje susitiks su „Golden State Warriors“ ekipa.

„Grizzlies“: M.Gasolis 25 (13/14 baud., 7 atk. kam.), C.Lee 20, Z.Randolphas 16, M.Conley 14, N.Calathesas 13.

„Trail Blazers“: N.Batumas 27 (6/12 trit.), C.McCollumas 26, D.Lillardas 22, L.Aldridge‘as 21, A.Afflalo 5.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti