2014-05-23 14:09

„McDonalds“ šlovės alėjoje bus atidengtas žalgiriečio Martyno Pociaus delno įspaudas

Šeštadienio popietę Kaune „McDonalds“ šlovės alėjoje bus atidengtas Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos gynėjo Martyno Pociaus delno įspaudas. Taip populiariausias restoranų tinklas Baltijos šalyse „McDonalds“ ir kauniečių mylima „Žalgirio“ krepšinio komanda minės vienuoliktuosius partnerystės metus ir semsis stiprybės prieš artėjančias Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijos rungtynes.
Martynas Pocius
Martynas Pocius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Martynas Pocius neabejotinai prisidėjo prie to, kad Kauno ekipa ir vėl patektų į LKL finalą. Šioje komandoje gynėjas pradėjo profesionalaus krepšininko karjerą ir po dvejų metų pertraukos „Žalgiryje“ žaidžia jau trečiąjį sezoną iš eilės. Dėl to, buvo vieningai nuspręsta, kad šiemet „McDonalds“ šlovės alėjoje turi būti įamžintas būtent šio žaidėjo delno įspaudas.

Nors ketvirtadienį Klaipėdoje LKL finalo serija prasidėjo gan netikėtu „Žalgirio“ pralaimėjimu, ištikimiausi žalgiriečių gerbėjai neabejoja komandos sėkme ir šeštadienį bandys ją įkvėpti būsimoms pergalėms. Šių metų įspaudo atidengimo ceremoniją tradiciškai lydės krepšinio sirgalių šventė, kurios metu susirinkusieji turės progą susitikti su komandos žaidėjais ir patikrinti jų rankų miklumą lankstant spalvotus balionus. Kaip krepšininkams seksis kurti sudėtingas figūras už krepšinio aikštelės ribų, „Žalgirio“ gerbėjai galės pamatyti šeštadienį 12 val., „McDonalds“ restorane (Savanorių pr. 321A, Kaunas).

Krepšinio aistruolių taip pat lauks ir viktorina, kurios metu jie turės progą pasitikrinti žinias apie garsiausią Lietuvos krepšinio klubą.

„McDonalds“ restoranų tinklas drauge su „Žalgirio“ komanda sezono pabaigtuves mini kasmet. Per jas jau buvo pagerbtos tokios „Žalgirio“ ekipos žvaigždės kaip Arvydas Sabonis, Jonas Mačiulis, Paulius Jankūnas, Mantas Kalnietis ir kiti. Praėjusį sezoną „McDonalds“ šlovės alėjos garbės krepšininku tapo ir savo rankos įspaudą atidengė Robertas Javtokas.

Per visus šiuos metus „Žalgirio“ sirgalių pamėgtame „McDonalds“ restorane įsivyravo krepšinio tema. Čia įrengtame „Žalgirio“ kampelyje puikuojasi komandos narių marškinėliai ir laimėtos taurės.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą