2015 01 05

Buvęs Mindaugo Katelyno klubas Vokietijos krepšinio lygoje pakilo į antrą vietą

Keturioliktą pergalę septynioliktose Vokietijos vyrų krepšinio pirmenybių rungtynėse iškovojo ir į antrąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre pakilo buvęs Mindaugo Katelyno Bambergo „Brose Basket“ klubas, namuose 80:63 (21:21, 21:11, 19:17, 19:14) nugalėjęs į trečiąją poziciją smuktelėjusią Miuncheno „Bayern“ (13 pergalių ir 4 pralaimėjimai) ekipą.
Mindaugas Katelynas
Mindaugas Katelynas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Lietuvos krepšininkas Bambergo ekipoje žaidė iki gruodžio 21 dienos, tačiau klubas nutarė nepratęsti sutarties su lietuviu ir jį atleido.

Vokietijos krepšinio lygoje pirmauja 16 rungtynių iš 17-os laimėję Berlyno „Alba“ krepšininkai.

Septintąją nesėkmę patyrė bei šeštąją vietą išsaugojo Bonos „Telekom Baskets“ (10/7) klubas su Tadu Klimavičiumi ir Benu Veikalu, išvykoje po pratęsimo 76:87 (20:14, 21:21, 17:22, 17:18, 1:12) nusileidęs ketvirtojoje pozicijoje esančiai Oldenburgo „EWE Baskets“ (11/5) komandai.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidęs T.Klimavičius į šeimininkų krepšį įmetė 15 taškų, atkovojo 7 kamuolius, trissyk suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 26 minutes (26:13) puolėjas iš Lietuvos pataikė 5 dvitaškius iš 9 bei realizavo 5 baudų metimus iš 6.

Po 11 taškų pralaimėjusiems pelnė Ryanas Brooksas ir Steve'as Wachalskis, 9 – Mickey McConellas, 7 – B.Veikalas.

Atakuojantis gynėjas iš Lietuvos per 30 žaidimo minučių (30:02) prametė tritaškį, pataikė 3 dvitaškius iš 5, realizavo 1 baudos metimą iš 2, sugriebė 2 kamuolius ir po kartą suklydo bei prasižengė.

Nugalėtojų gretose rezultatyvumu išsiskyrė Adamas Chubbas (24 tšk.) ir Casperas Ware'as (20 taškų).

Simono Serapino Veisenfelso „Mitteldeutscher BC“ (7/9) komanda užima dešimtą vietą, o Tryro TBB (6/11) ekipa su Laurynu Samėnu – penkioliktą.