2015 04 30

NBA: Atlantos krepšininkai – per žingsnį nuo kito etapo

Du pralaimėjimus svečių aikštelėje patyręs „Atlanta Hawks“ klubas sugrįžo į savąją „Phillips“ areną ir vėl sugebėjo laimėti. NBA lygos Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje prieš „Brooklyn Nets“ krepšininkus vanagams tetrūksta vos vienos pergalės – 3:2.
NBA: „Atlanta Hawks“ – „Brooklyn Nets“
NBA: „Atlanta Hawks“ – „Brooklyn Nets“ / „Scanpix“ nuotr.

Penktosiose serijos rungtynėse „Hawks“ pranašumas nekėlė abejonių jau nuo pat dvikovos pradžios. Visą mačą pirmavę šeimininkai šventė pergalę 107:97 (33:16, 20:28, 29:26, 25:27).

Pirmajame kėlinyje Mike'o Budenholzerio vyrai varžovus pasiuntė į lengvą nokdauną (33:16), tačiau po pertraukėlės „Nets“ sugebėjo surengti spurtą 11:0 ir atsitiesė.

Dvikovos pabaigoje Bruklino krepšininkai dar kartą pabandė atkurti intrigą. Du tritaškius į savo buvusios komandos krepšį smeigęs Joe Johnsonas aptirpdė šeimininkų pranašumą iki dviejų taškų (97:95).

Visgi lemiamomis akimirkomis šaltesnius nervus demonstravo „Hawks“ – sėkmingai užbaigę keletą atakų Atlantos krepšininkai iškovojo labai svarbią pergalę.

Dabar serija vėl kelsis į Brukliną. Šeštosios rungtynės vyks šeštadienį, 3 val. Lietuvos laiku.

„Hawks“: D.Carrollas 24 taškai, J.Teague 20, A.Horfordas 20 (15 atk. kam.), K.Korveris 17 (5/12 tritaškiai), P.Millsapas 10.

„Nets“: A.Andersonas 23, J.Jackas ir J.Johnsonas po 18, B.Lopezas 15, T.Youngas 11.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti