2015 01 17

NBA: Jonas Valančiūnas sukrapštė tik 4 taškus, „Raptors“ pralaimėjo

Penktadienį NBA lygoje „Toronto Raptors“ ekipa su Jonu Valančiūnu namuose 89:110 (19:24, 19:28, 30:33, 21:25) nusileido „Atlanta Hawks“ krepšininkams.
Jonas Valančiūnas ir Paulas Milsapas
Jonas Valančiūnas ir Paulas Milsapas / „Scanpix“/AP nuotr.

Atlantos ekipa pratęsė savo pergalių seriją iki 11 rungtynių. Paskutinį kartą „Hawks“ ekipa 11 susitikimų iš eilės laimėjo 1997-98 metų sezone, tai klubo rekordas.

Toronto krepšininkai vijosi varžovus visų rungtynių metu, o paskutiniame kėlinyje intrigos jau nebebuvo. „Raptors“ tai buvo jau šeštasis pralaimėjimas per aštuonerias rungtynes.

„Hawks“ ekipai Alas Horfordas pelnė 22 taškus, Paulas Millsapas pridėjo 16-a. Jeffas Teague ir DeMarre Carrollas surinko po 13 taškų.

Toronto klubui DeMaras DeRozanas pelnė 25 taškus, Jamesas Johnsonas pridėjo 17-a. Kyle'as Lowry surinko 11 taškų, tačiau padarė net 19 klaidų.

Jonas Valančiūnas per 23 minutes surinko 4 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir padarė vieną klaidą. Uteniškis pataikė vieną dvitaškį iš keturių ir realizavo du baudos metimus.