NBA lyderių dvikovoje „Thunder“ įtikinamai įveikė be Derricko Rose'o žaidusią „Bulls“ ekipą

Sekmadienio vakarą NBA lygoje susitiko Rytų ir Vakarų konferencijų lyderiai – Čikagos „Bulls“ ir Oklahomos „Thunder“ klubai.
Russellas Westbrookas (kairėje) ir Kevinas Durantas
Russellas Westbrookas (kairėje) ir Kevinas Durantas / Scanpix/AP nuotr.

Įtikinamą pergalę 92:78 (27:20, 22:19, 31:12, 12:27) iškovojo namuose žaidę „Thunder“ krepšininkai. Tiesa, „Bulls“ vertėsi be savo lyderio Derricko Rose'o, kuris dėl traumos praleido jau dešimtas rungtynes iš eilės.

Fantastiškai sužaidusi trečią kėlinį „Thunder“ ekipą prieš paskutinį ketvirtį įgijo 29 taškų pranašumą. Vis dėlto „Bulls“ išvengė sutriuškinimo, mat ketvirtajame kėlinyje, kai žaidė kone atsarginės sudėtys, iš varžovų pranašumo „atkando“ 15 taškų.

„Thunder“ ekipai, kuriai tai buvo šeštoji pergalė iš eilės, 27 taškus pelnė Russellas Westbrookas, 26 – Kevinas Durantas (10 atk. kam.), 11 – Jamesas Hardenas.

Čikagos klube išsiskyrė Johnas Lucas (19 tšk.), Kyle'as Korveris (14 tšk.) ir Tajus Gibsonas (10 tšk. ir 11 atk. kam.).