193 cm ūgio D.Wade'as su „Heat“ klubu praėjusią savaitę laimėjo tris susitikimus iš keturių, vidutiniškai pelnė po 24,5 taško (antras rezultatas Rytų konferencijoje), atliko po 4 rezultatyvius perdavimus ir perėmė po 2,25 kamuolio (ketvirtas konferencijoje).
Krepšininkas kovo 16 dieną pergalingose rungtynėse (106:92) su „Cavaliers“ pataikė 13 metimų iš 18 ir pelnė 32 taškus, o po dviejų dienų į „Trail Blazers“ ekipos krepšį vėl įmetė 32 taškus, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir padėjo Majamio komandai laimėti susitikimą 108:104.
Vakarų konferencijoje 193 cm Ch.Paulas su „Clippers“ komanda laimėjo visus keturis susitikimus, per kuriuos į varžovų krepšį įmetė po 26 taškus (penktas rezultatas lygoje) ir atliko po 11,3 rezultatyvaus perdavimo (antras Vakaruose).
Sėkmingiausiose savaitės rungtynėse gynėjas kovo 16 dieną prie pergalės 116:105 prieš „Kings“ ekipą prisidėjo 30 taškų ir 11 rezultatyvių perdavimų, po poros dienų pelnė 30 taškų ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų, o „Clippers“ klubas 113:99 nugalėjo „Wizards“ ekipą.
Be laureatais tapusių žaidėjų, į geriausių praėjusios savaitės NBA lygos krepšininkų titulus abejose konferencijose pretendavo LeBronas Jamesas („Cavaliers“), Reggie'is Jacksonas („Pistons“), Jamesas Hardenas („Rockets“), Blake'as Griffinas ir DeAndre Jordanas („Clippers“), Russellas Westbrookas („Thunder“), Elfridas Paytonas („Magic“), Ericas Bledose'as ir P.J.Tuckeris („Suns“), LaMarcusas Aldridge'as („Trail Blazers“), Kawhis Leonardas („Spurs“) bei DeMaras DeRozanas („Raptors“).
